Ramki do tablic rejestracyjnych Utal

Utal to przedsiębiorstwo, które od 30 lat specjalizuje się w produkcji tablic rejestracyjnych oraz sprzętu i materiałów niezbędnych do ich wytwarzania, a także akcesoriów im towarzyszących jak ramki do tablic. W obrębie swojej działalności Utal zapewnia również kompleksowe systemy z zakresu rejestracji i ewidencji różnego typu pojazdów oraz realizuje budowę tablic wchodzących między innymi w skład systemów informacji miejskiej. Szeroki zakres aktywności firmy na różnych polach pozwolił jej osiągnąć stabilną pozycję lidera branży oraz utworzyć sieć kontaktów dystrybucyjnych w ponad 50 krajach na całym świecie. W wielu z nich Utal jest monopolistą w kwestii proponowanych rozwiązań.

Przedsiębiorstwo stawia na rozwój, przy jednoczesnym ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągłe dążenie do wprowadzania nowych, wysoko zaawansowanych, ekologicznych i trwałych rozwiązań w zakresie technologii produkcji pozwoliło marce osiągnąć sukces oraz zdobyć uznanie wśród najbardziej wymagających klientów. Wysoką jakość wyrobów Utal potwierdza certyfikat DIN przyznany przez Niemiecki Instytut Normalizacyjny. Firma uzyskała również certyfikat ISO 9001:2008, a wszystkie produkty marki sygnowane są znakiem standardów unijnych CE. Sprawdź naszą bogatą ofertę różnorodnych stylistycznie ramek do tablic rejestracyjnych Utal.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.