Żarniki D3R

Żarówki ksenonowe D3R to rodzaj elementów oświetlenia samochodu przeznaczonych do reflektora odbłyśnikowego. Nowoczesne konstrukcje wyposażone są w stałą przesłonę ograniczającą efekt oślepiania kierowców oraz zbyt rozproszonej wiązki. Żarówki ksenonowe D3R posiadają kształt odbłyśnika projektowany komputerowo, z dużą dokładnością, by ze względu na intensywne światło lampy ksenonowej jak najlepiej wyznaczyć granicę światła i cienia. Żarówki tego typu zostały zintegrowane z zapłonnikiem i są przeznaczone do reflektorów z odbłyśnikiem. Zasilane są prądem o napięciu 42V.

W sklepie dwr.com.pl zaopatrzycie się w żarówki ksenonowe D3R Osram Original Xenarc o temperaturze barwowej 4500 K. Ich światło zbliżone jest barwą do dziennego, dlatego w porównaniu z tym emitowanym przez żarówki halogenowe gwarantuje lepsze wrażenia wizualne oraz komfort postrzegania. Jednocześnie, imponująca intensywność wiązki zapewnia lepszą widoczność na drodze. Polecamy również żarówki ksenonowe D3R Philips Vision, które dzięki zastosowaniu specjalnej technologii Xenon Vision umożliwiają wymianę jednej lampy i dopasowanie jej temperatury barwowej do elementu, który nie uległ awarii. Produkty Philips to najbardziej ekonomiczny wybór przy wymianie źródła światła w samochodzie.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij