Mycie samochodu

Mycie samochodu to jeden z ważniejszych obowiązków właściciela pojazdu, związany z jego prawidłową i efektywną eksploatacją. Czysty samochód to wizytówka każdego kierowcy, a dobrze przeprowadzone zabiegi pielęgnacyjne gwarantują nie tylko miłe dla oka efekty wizualne, ale też realnie wpływają na komfort jazdy, stan techniczny poszczególnych podzespołów mechanicznych, a nawet ich żywotność. Dzisiejsze czynności mycia samochodu znacznie odbiegają od praktyk stosowanych jeszcze do niedawna, których podstawą były wąż ogrodowy, wiadro i szampon. Oczekiwania względem jakości, skuteczności i przeznaczenia konkretnych kosmetyków samochodowych znacznie wzrosły. Kierowcy zwracają uwagę na specyfikację danych preparatów oraz sposób ich użycia. Wielu poszukuje środków profesjonalnych, rekomendowanych przez auto detailerów.

Mycie samochodu to proces wielozadaniowy, w którym udział biorą różnego rodzaju akcesoria i produkty chemiczne przeznaczone dla motoryzacji. W podkategorii katalogu udostępniamy kolejne grupy preparatów takich jak środki czyszczące APC, produkty na ciężkie zabrudzenia, odtłuszczacze lakieru, szampony samochodowe, środki do usuwania owadów, osadów metalicznych, osadów mineralnych, drogowych, a także smoły i kleju. Polecamy wyroby niezbędne do mycia samochodu renomowanych producentów jak K2, ADBL, Sonax, RR Customs, Atas-Plak, Tenzi i wielu innych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij