Pokrowce na koła zapasowe

Pokrowce na koła zapasowe to sposób na bezpieczne przechowywanie felg i opon, gotowych do ponownego, natychmiastowego użycia. Odpowiednie zabezpieczenie koła ma ogromne znaczenie dla jego dalszej eksploatacji, dlatego w wytrzymały pokrowiec, który zachowa je w dobrej kondycji, warto inwestować. Pokrowce na koła zapasowe wykonane są z wodoodpornych materiałów, a dzięki specjalnemu wzmocnieniu umieszczona w nich opona nie ma prawa się uszkodzić czy odkształcić. Wiele akcesoriów wyposażonych jest w specjalne uchwyty do wygodnego przenoszenia. Naszyte po zewnętrznej stronie rzepy stabilnie mocują pokrowiec w przestrzeni bagażnika.

Pokrowce na koła zapasowe zyskują wśród kierowców coraz większą popularność, głównie dlatego, że stanowią atrakcyjną alternatywę dla stosowanych często worków foliowych. Są łatwe do zakładania i zdejmowania oraz schludnie prezentują się w bagażniku samochodu, a przepuszczające powietrze tekstylia zapewniają oponom i felgom odpowiednią wentylację. Pamiętajmy jednak, że przed włożeniem do pokrowca koło należy dokładnie umyć i osuszyć. Dobrym rozwiązaniem jest również aplikacja preparatów zapobiegających starzeniu się gumy. W ofercie naszego sklepu posiadamy pokrowce na koła zapasowe marki Labo.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij