Zestawy centralnego zamka

Zestawy centralnego zamka to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli samochodów starszej generacji, w których fabrycznym wyposażeniu brak tego systemu. O ile poza fabryką nie ma możliwości montażu układu wspomagania kierownicy czy ABS-u, o tyle z instalacją centralnego zamka nie ma większych problemów. Zadania tego można podjąć się samodzielnie lub zlecić je zaufanemu mechanikowi. W tym celu można skorzystać z części oryginalnych, montowanych fabrycznie, jednak sposób ten wiąże się często z koniecznością wymiany kompletu istniejących zamków, a więc i ze sporymi kosztami.

Rekomendowane przez nas zestawy centralnego zamka są znacznie tańszą inwestycją. Podstawowe systemy wyposażone są w siłowniki, z których główny zwany masterem steruje resztą elementów. Bardziej rozbudowane zestawy mają do dyspozycji dwa mastery, co umożliwia zamknięcie i otwarcie auta za pomocą zamków w obu przednich drzwiach. Jeśli w aucie zamontowano wcześniej autoalarm, istnieje możliwość podłączenia zamka centralnego w taki sposób, żeby pilot alarmu sterował również zamkiem drzwi. Montaż zestawu zamka centralnego rozpoczynamy od rozebrania boczków drzwi i ułatwienia dostępu do instalacji elektrycznej pojazdu. Następnie należy wykonać otwory do umieszczenia siłowników i do oryginalnych cięgien przymocować cięgna z zestawu. W ostatnim etapie prac łączymy siłowniki z instalacją elektryczną. Polecamy dostępne w naszej ofercie zestawy zamka centralnego AMiO i Blow.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij