Śruby do kół Eljot

Eljot jest polską firmą specjalizującą się w produkcji części zamiennych do maszyn budowlanych oraz artykułów śrubowych. Niewielkie przedsiębiorstwo z siedzibą w Stalowej Woli posiada bogaty asortyment akcesoriów wykorzystywanych głównie w motoryzacji i przemyśle ciężkim. W ofercie producenta znajdziemy między innymi śruby mocowania koła, różne rodzaje nakrętek: przelotowe, kryte, pływające ze zmiennym PCD, z ruchomą podkładką, a także szpilki do piast, śruby i nakrętki do felg stalowych i aluminiowych, nakładki, wentyle, pierścienie centrujące oraz nakrętki dedykowane do oryginalnych felg Forda, Audi, Mercedesa, Opla, Skody czy Toyoty. Eljot prezentuje również szeroką gamę części zamiennych do maszyn budowlanych takich jak podwozia, rolki jezdne, łańcuchy gąsienicowe, cylindry hydrauliczne, pompy, mosty, filtry i wiele innych.

Marka gwarantuje swoim klientom najwyższą jakość produktów dostępnych w atrakcyjnych cenach. Firma powstała w 2007 roku i od tego czasu prężnie rozwija swoją ofertę produktową, dostarczając artykuły zgodne z obowiązującymi na rynku standardami jakości i funkcjonalności. Polecamy dostępne w naszym sklepie artykuły Eljot takie jak stożkowe śruby do kół i felg M12 i M14, kulowe śruby do kół i felg M14, śruby pływające do kół i felg z ruchomą podkładką M12 i M14, śruby kuliste do kół i felg M12 dedykowane między innymi do Citroena i Peugeota.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.