Dom

W systematycznie poszerzanym asortymencie podkategorii dom znajdziecie artykuły przydatne w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Ponieważ wiele produktów wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej doskonale odnajduje się również na innych płaszczyznach życia, zdecydowaliśmy, że nasza oferta musi nadążać za zmieniającymi się potrzebami użytkowników i otwierać na nowe obszary zastosowania. Często to właśnie akcesoria o charakterze uniwersalnym są tymi najbardziej pożądanymi, dlatego w grupie produktów dla domu gromadzimy wyroby ułatwiające funkcjonowanie w wielu przestrzeniach życia codziennego.

Obecnie proponujemy naszym klientom ciekawy i praktyczny przyrząd pomiarowy, który przyda się podczas pieczenia ciasta lub mięsa. Elektroniczny termometr szpilkowy LCD marki Carmotion wskazuje temperaturę w zakresie od -50 do 300 stopni Celsjusza. Czujnik temperatury umieszczony został w szpilce o długości 145 mm wykonanej ze stali nierdzewnej. Przydatny może okazać się również odstraszacz na krety Kunagone, który dzięki wyselekcjonowanej mieszance psiej sierści tworzy barierę ochronną i pomaga pozbyć się zwierząt, niszczących uprawy i podkopujących trawniki. Zachęcamy do śledzenia kolejnych pojawiających się produktów w kategorii dom.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij