Wczytuję dane...

Dom

Dom to podkategoria naszego katalogu produktów, w której umieszczać będziemy artykuły przydatne w prowadzeniu gospodarstwa domowego. Wiele przedmiotów i środków używanych w branży samochodowej ma znacznie szersze zastosowanie niż tylko i wyłącznie w warsztacie czy garażu - mogą okazać się przydatne również w naszych domach.

Dom gromadzi przede wszystkim produkty związane z konserwacją, sprzątaniem i ułatwieniem codziennego życia. Preparaty z tym związane umieściliśmy w oddzielnej podkategorii "Środki czystości", gdzie znajdują się specjalizowane środki o bardzo szerokim spektrum: od preparatów do mycia okien, aż do środków konserwujących i czyszczących tapicerkę.

Dom to podkategoria, w której znajdować się będą produkty, które mogą znaleźć zastosowanie w naszym gospodarstwie domowym. Na początek proponujemy ciekawy i praktyczny przyrząd pomiarowy, który przyda się w czasie pieczenia mięsa lub ciasta:

  • Termometr szpilkowy z LCD, igła 145 mm - termometr elektroniczny ze szpikulcem do mięsa, pieczywa, ciast, cieczy itp. Może wskazywać temperaturę w zakresie od -50 do 300 stopni Celsjusza. Czujnik temperatury umieszczony został w szpilce długości 145mm wykonanej ze stali nierdzewnej.
Sortuj według:
Wyświetl po produktów