Nakładki na śruby

Nakładki na śruby są popularnym uzupełnieniem akcesoryjnym dla elementów mocujących koła samochodu. Nakładki wystarczy nasunąć na śruby mocujące felgi. Cała procedura zajmuje dosłownie chwilę i nie stanowi problemu nawet dla laika. Producenci do kompletu nakładek dołączają specjalny klucz do ich szybkiego demontażu. Dostępne na rynku akcesoriów motoryzacyjnych nakładki występują w różnych kolorach, które można dopasować do barwy lakieru auta lub stylu felgi. Jest to o wiele tańsze rozwiązanie niż ewentualna wymiana śrub lub nakrętek.

Nakładki na śruby spełniają kilka podstawowych funkcji. Po pierwsze chronią stalowe główki śrub i nakrętek przed niszczącymi czynnikami zewnętrznymi powodującymi korozję czy inne uszkodzenia mechaniczne. Nakładki w prosty, acz skuteczny sposób podnoszą estetykę kół, a w ostateczności ukrywają ewentualne niedoskonałości skorodowanych metalowych elementów. Sprawdź naszą ofertę nakładek na śruby w kolorach czarnym matowym, pomarańczowym, czerwonym, zielonym, żółtym i srebrnym. Wszystkie elementy są w kształcie sześciokąta w rozmiarach 17 oraz 19 mm i wykonane zostały z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS. W skład dobrze pomyślanych kompletów wchodzi 20 sztuk nakładek oraz klucz demontażowy.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij