Odświeżacze powietrza California Scents

California Scents to znany i ceniony na rynku akcesoriów motoryzacyjnych producent wysokiej jakości odświeżaczy powietrza. Nuty zapachowe neutralizujące przykrą woń i wprowadzające do wnętrza pojazdu świeżość i lekkość powstają w słonecznej Kalifornii. Marka wykorzystuje naturalne składniki oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne gwarantujące wydajność i trwałość artykułów na najwyższym poziomie. Przyjemne aromaty unoszą się od 30 do 60 dni użytkowania.

W ofercie producenta znajdziemy serie zapachów w formie praktycznych puszek, zawieszek, klipsów i wkładów na kratki wentylacyjne. Inspirowane naturą gamy zapachowe California Scents zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane i wymagające gusta. Łatwe w zastosowaniu puszki z nasączonym esencją wkładem z drzewa cedrowego roztaczają przyjemną woń, którą dzięki regulatorowi możemy dowolnie intensyfikować. W stu procentach ekologiczne ekstrakty pochodzące z kwiatów oraz innych elementów przyrody zapewniają mocne doznania zmysłowe. W naszej ofercie posiadamy między innymi zapachy California Scents takie jak popularna Coronado Cherry, Balboa Bubblegum, Newport New Car, Santa Barbara Berry, Emerald Bay, California Crush, Hawaiian Gardens, Cinnamon Apple i wiele innych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.