Wkrętaki

Wkrętaki, nazywane też śrubokrętami, to często używane, popularne narzędzia warsztatowe stosowane w różnego rodzaju pracach naprawczych, serwisowych czy remontowych. Ich główną funkcją jest wkręcanie lub wykręcanie drobnych elementów mocujących takich jak śruby czy wkręty. Narzędzia składają się z wygodnej rękojeści wykonanej z drewna lub tworzywa sztucznego oraz stalowego grotu z końcówką wkrętakową. Dobrej jakości groty wykonane są ze stali hartowanej chromowo - wanadowej lub chromowo - molibdenowej. Co ważne, zakończenia grotów nie są pokrywane chromem.

Ze względu na kształt końcówki wkrętaki dzielimy na te z zakończeniem płaskim służące do pracy ze śrubami o pojedynczym podłużnym nacięciu na łbie, wkrętaki z końcówkami krzyżowymi do śrub z krzyżującymi się nacięciami, wkrętaki do nacięć typu torx w formie sześcioramiennej gwiazdy, wkrętaki płasko - krzyżowe z odwracalną klingą i dwiema końcówkami, wkrętaki sześciokątne nasadowe zewnętrzne oraz wkrętaki sześciokątne imbusowe wewnętrzne o klindze pasującej do otworu w łbie śruby. Sprawdź nasz szeroki wybór różnego rodzaju wkrętaków oraz zestawów z wymiennymi końcówkami marki Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij