Pióra wycieraczek 22”

Kluczową kwestią dla bezpiecznej i komfortowej jazdy samochodem jest odpowiednia widoczność. Od stopnia oczyszczenia szyb w pojeździe zależy, jak dobrze będziemy w stanie ocenić odległość od ewentualnej przeszkody oraz uniknąć drobnej kolizji czy nawet groźniejszego w skutkach wypadku. Właściwą przejrzystość powierzchni szyb samochodowych gwarantują sprawne wycieraczki. Już pierwsze oznaki ich nieprawidłowej pracy takie jak smużenie czy piszczenie powinny zaalarmować nas o konieczności zakupu nowego zestawu elementów. Ich wybór nie może być jednak przypadkowy i powinien uwzględniać rodzaj piór, ich długość i sposób mocowania.

W katalogu produktów dostępnych na stronie internetowej naszego sklepu prezentujemy szeroką gamę pojedynczych wycieraczek w różnych rozmiarach. W zależności od potrzeb udostępniamy rozwiązania szkieletowe, płaskie i hybrydowe dedykowane do samochodów zarówno starszej, jak i nowszej generacji. Polecamy klasyczne pióra wycieraczek 22” Valeo First Conventional, Bosch Eco oraz Alca Special Graphite, wysokiej jakości bezprzegubowe konstrukcje marek AMiO, Bosch, Bloom, Valeo, Alca, Denso, Flash i Heyner, a także hybrydowe pióra wycieraczek 22” serii Valeo First Hybrid, Heyner Hybrid oraz marek Flash i Denso.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij