Kosmetyki samochodowe Sonax

Wydajne i niezawodne preparaty Sonax oferują kierowcom spektakularne efekty w zakresie profesjonalnej pielęgnacji i ochrony pojazdów. Ponad 60 lat doświadczenia oraz stały rozwój technologii plasują markę wśród liderów branży kosmetyków samochodowych dostępnych w ponad 100 krajach na całym świecie. Preparaty Sonax bazują na technologii nanocząsteczkowej. Mikroskopijne rozmiary cząsteczek pozwalają na dotarcie do trudno dostępnych miejsc i precyzyjne ich doczyszczenie. Firma Sonax spory nacisk stawia również na realizację standardów ochrony środowiska, dlatego wszystkie wytwarzane przez nią produkty spełniają ustalone w tym zakresie najbardziej rygorystyczne normy.

W bogatym asortymencie marki, dostępnym również na stronie naszego sklepu, znajdziecie między innymi woski i preparaty do ochrony lakieru, pianki do czyszczenia, płyny do mycia szyb oraz płyny do spryskiwaczy, odmrażacze, pasty naprawcze, silikony do uszczelek, odświeżacze i zapachy do auta, a także środki do pielęgnacji plastików i wnętrza samochodu. Dzięki serii akcesoriów takich jak gąbki, ściereczki antyroszeniowe oraz mikrofibry oferta producenta umożliwia kompleksową kosmetykę auta. Działanie produktów Sonax doceniają zarówno profesjonaliści, jak i indywidualni użytkownicy, którzy dzięki właściwościom hydrofobowym nakładanych powłok odczuwają większy komfort codziennej eksploatacji samochodu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.