Odmrażacze do szyb

Zimą użytkowanie samochodu bywa uciążliwe. Zalegające na szybach szron i lód skutecznie utrudniają poranny wyjazd do pracy, stając się powodem irytacji i stresu. Do oczyszczania szyb kierowcy używają zazwyczaj skrobaczek i szczotek. Wygodną alternatywą dla tego typu sprzętu są odmrażacze do szyb w atomizerze lub sprayu. Wystarczy rozprowadzić środek na szybie, by ten już po chwili zaczął działać. Po odmrożeniu zalegającej na szybie warstwy, resztki wilgoci wystarczy usunąć szczotką, ściągaczką lub wycieraczkami.

Dobrej jakości odmrażacze do szyb z atomizerem nie pozostawiają na szklanych powierzchniach nieestetycznych smug i zacieków. Preparaty nie powodują uszkodzenia uszczelek czy gumowych zakończeń piór wycieraczek. Nie działają też destrukcyjnie na lakier samochodowy i nie rysują szyb. Odmrażacze pozwalają na bezproblemowe wprawienie w ruch wycieraczek samochodowych, które pod wpływem gwałtownego odrywania od szyby często ulegają uszkodzeniom. Środki odmrażające skutecznie minimalizują ten problem. Sprawdź naszą ofertę niezawodnych odmrażaczy do szyb marek ADBL, Dr. Marcus, K2, RR Customs i Sonax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij