Przetwornice napięcia

Samochodowe przetwornice napięcia, zwane również falownikami i inwertorami to urządzenia, których zadaniem jest zmiana napięcia 12V z instalacji prądu stałego w pojeździe na napięcie prądu zmiennego o wartości 230V. Przetwornice podpina się do instalacji samochodowej przez gniazdo zapalniczki lub bezpośrednio do akumulatora. Dzięki tego rodzaju urządzeniom możemy uruchomić sprzęt zasilany napięciem 220V w miejscach, w których utrudniony jest dostęp do gniazdek elektrycznych. W podobnym przypadku wystarczy jedynie podpiąć przetwornicę pod napięcie 12V lub 24V w samochodzie osobowym lub ciężarowym, przyczepie kempingowej czy na jachcie, by zapewnić niezawodne i bezpieczne działanie różnym urządzeniom elektrycznym, jak przenośny sprzęt gastronomiczny, laptop czy klimatyzator.

Przetwornice napięcia możemy podzielić na te z modyfikowanym sinusem, przeznaczone do mniej wymagających urządzeń, jak elektronarzędzia, gadżety, telewizory czy elementy oświetlenia, a także te z czystym, pełnym sinusem, dedykowane do urządzeń, w przypadku których dla prawidłowego działania niezbędne jest ciągłe zasilanie. Przykładem są tu silniki indukcyjne, lodówki czy różnego rodzaju pompy. Funkcjonalne i niezawodne samochodowe przetwornice napięcia marek Blow, Stanmot  i AMiO znajdziecie w naszym sklepie.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij