Żarówki LED H4

Żarówki LED H4 są nowoczesną alternatywą dla rozwiązań halogenowych wyposażonych w dwa żarniki obsługujące w samochodzie światła drogowe i mijania lub drogowe i przeciwmgielne. Emitowana przez akcesoria biała wiązka jasnego światła nadaje charakteru samochodom zarówno nowej, jak i starszej generacji, zapewniając jednocześnie efekt dobrze oświetlonej przestrzeni. W sklepie dwr.com.pl przygotowaliśmy bogatą ofertę żarówek LED H4 znanych i cenionych na rynku motoryzacyjnym producentów oświetlenia samochodowego.

Wszystkim, którzy poszukują rozwiązań innowacyjnych i niezawodnych, polecamy wysokiej jakości żarówki LED H4 AMiO wyposażone w aktywny układ chłodzenia oraz dobrej jakości wbudowaną przetwornicę. Żarówki emitują o 200% więcej światła niż ich halogenowe odpowiedniki przy poborze mocy 50W. Zainstalowane diody ETi wykazują trwałość do 30 tys. godzin pracy. W asortymencie posiadamy również żarówki LED H4 Tungsram Megalight LED wykazujące o 150% większą wydajność gwarantującą doskonałą widoczność. Eksploatację trwałych reflektorów wyróżnia estetyczny design oraz komfort jazdy w mniej sprzyjających warunkach. W bogatej gamie produktów udostępniamy również żarówki H4 LED Narva Range Performance, Osram LEDriving, a także różne odsłony żarówek LED H4 marki Philips serii Ultinon.

Żarówki H4 LED – szerokie możliwości technologiczne

Technologia LED od lat sprawdza się w branży oświetleniowej. Elementy świetlne typu LED prezentują wysoką wydajność wiązki, z jednoczesnym ograniczeniem poboru energii niezbędnej do jej wygenerowania. W przestrzeni doświetlonej żarówkami LED dobrze się wypoczywa i efektywnie pracuje. Wiązka zbliżona barwą do światła dziennego nie męczy wzroku i stanowi bardzo atrakcyjną alternatywę dla tej emitowanej przez klasyczny rodzaj oświetlenia. Ze względu na duże możliwości technologiczne LED-y znajdują zastosowanie również w branży motoryzacyjnej. W przypadku świateł wewnątrz pojazdu zastosowanie żarówek LED jest właściwie nieograniczone. W reflektorach zewnętrznych auta konkretny rodzaj oświetlenia wymaga homologacji, czyli dopuszczenia akcesoriów do użytku na drogach publicznych. Nie wszystkie dostępne na rynku produkty spełniają ten warunek. Mimo wszystko jednak kierowcy chętnie wymieniają halogenowe żarówki na ich zamienniki w postaci LED-ów.

Jedną z popularniejszych odsłon tego typu elementów świetlnych są żarówki LED H4 stosowane w reflektorach głównych auta. Ze względu na większą niż w klasycznych rozwiązaniach sprawność przetwarzania energii elektrycznej w świetlną żarówki H4 LED stanowią bardzo korzystną alternatywę wyposażenia samochodowego. Żarówka LED H4 nie nagrzewa się do wysokich temperatur, dlatego lepiej znosi długą i intensywną eksploatację. Znacznie wydłużona żywotność, jaką wykazuje żarówka H4 LED, to ograniczenie częstotliwości i kosztów wymiany elementów i większa pewność ich niezawodności w czasie długich podróży.

Żarówka LED H4 – warunki jej prawidłowego działania

Dostępne na rynku żarówki LED H4 przystosowane są do bezinwazyjnego montażu w reflektorach różnych modeli samochodów. Konstrukcje posiadają złącza elektryczne obsługiwane w poszczególnych typach lamp, dzięki czemu podczas ich montażu nie musimy dokonywać skomplikowanych i kosztownych modyfikacji. W regulacji strumienia świetlnego o optymalnej mocy przy wykorzystaniu dostępnych możliwości technicznych pojazdu pomaga przetwornica napięcia. Elementem dodatkowym poprawiającym efekt świetlny diod jest specjalna przesłona kształtująca wiązkę.

Ze względu na wciąż rosnące możliwości tej nowoczesnej technologii żarówki H4 LED poszczególnych serii oferują kierowcom coraz więcej w zakresie komfortu i bezpieczeństwa prowadzenia pojazdu po zmroku lub w mniej korzystnych warunkach atmosferycznych.

Żarówka H4 LED – dlaczego warto zdecydować się na ten rodzaj oświetlenia?

Diody LED wykorzystywane są obecnie do różnych rodzajów lamp. Te niewielkie punkty świetlne emitują wiązkę o temperaturze barwowej średnio 6000K. Przyjemne w odbiorze jasne białe światło, jakie generuje żarówka LED H4, to lepszy rezultat postrzegania drogi oraz jej otoczenia, a także spektakularne wrażenia stylistyczne. Światła LED oprócz zdecydowanej poprawy komfortu jazdy pozytywnie wpływają również na estetykę pojazdu. Zwiększony zasięg strumienia świetlnego pozwala dostrzec przeszkody na drodze z większej odległości, pozostawiając kierowcy możliwość szybszej i bardziej zdecydowanej reakcji. Wyraźna wiązka doświetla więcej szczegółów.

Warto wybierać żarówki dobrej jakości o sprawdzonych właściwościach i optymalnych parametrach pozwalających na uzyskanie wyraźnej granicy odcięcia światła i cienia, eliminując jednocześnie niebezpieczeństwo oślepiania kierowców jadących z naprzeciwka.

Żarówki LED H4 charakteryzują się znacznie obniżonym poborem mocy, stanowiąc tym samym mniejsze obciążenie dla przewodów elektrycznych instalacji samochodowej. Stosowanie tego typu elementów świetlnych odciąża alternator, a zdaniem niektórych ekspertów zmniejsza również zużycie paliwa. Te oczywiste zalety produktów decydują o ich dużej popularności wśród właścicieli różnego typu pojazdów, tym bardziej że żarówki H4 LED przystosowane do pracy pod napięciem 12 i 24V to propozycja wyposażenia dedykowana zarówno do aut osobowych, jak i ciężarowych.

Żarówki H4 LED – produkty, które posiadamy w ofercie

Kierowcom, którzy zdecydowani są wymienić rodzaj oświetlenia w swoich samochodach na LED, oferujemy żarówki LED H4 renomowanych marek jak Philips, Osram czy Tungsram. Każda z proponowanych przez nas odsłon tego typu produktów to duże możliwości w zakresie poprawy komfortu jazdy oraz modernizacji wizualnej nawet starszych pojazdów. Emitowane przez żarówki H4 LED białe światło sprawia, że przestrzeń wokół auta staje się bardziej wyraźna. Wyostrzają się jej szczegóły, dzięki czemu możemy czuć się pewniej, podróżując po zmroku oraz po ciasnych lub zatłoczonych ulicach.

Konstrukcja żarówek pozwala na ich szybki montaż, a jakość jaką reprezentują, sprawdza się doskonale w starszych samochodach, których światła nie gwarantują już optymalnej efektywności. Jeśli myślisz o bezproblemowej modyfikacji wyposażenia, zdecyduj się na dostępne w naszym katalogu żarówki H4 LED. Zapewniamy fachową pomoc na etapie doboru i zakupu akcesoriów. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach.

Żarówki H4 LED marki AMiO

Żarówki AMiO to często wybierana przez kierowców propozycja naszego asortymentu. Solidne i funkcjonalne produkty dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, prezentując jednocześnie wysoki stopień możliwości technologicznych.

 • Żarówki LED H4 AMiO LED Headlight BF to nowoczesny zestaw wyposażony w diody ETi zapewniające o 200% więcej światła oraz trwałość obliczoną na wiele godzin intensywnej i bezawaryjnej eksploatacji. Szeroki przedział napięcia pozwala na zastosowanie tego rodzaju wyposażenia w pojazdach różnego typu. Żarówki H4 LED serii BF są technologicznie przystosowane do łatwej instalacji zamiast klasycznych halogenów.
 • Żarówki H4 LED AMiO LED Headlight RS+ stanowią w pełni dopracowaną opcję oświetlenia z możliwością zastosowania zarówno w samochodach osobowych, jak i ciężarówkach. Linia RS+ prezentuje wiele innowacji wpływających na poprawę efektywności i wydajności elementów świetlnych. Do najważniejszych należą między innymi:
  • wbudowany adapter rotacyjny odpowiadający za jeszcze bardziej precyzyjne operowanie wiązką światła,
  • elastyczny miedziany radiator zaprojektowany z myślą o ograniczonej przestrzeni wewnątrz lamp,
  • idealne odwzorowanie granicy światłocienia żarówki halogenowej ograniczające ryzyko oślepienia innych kierowców,
  • strumień świetlny o wartości 3500 lm,
  • pełna synchronizacja z nowoczesnymi systemami CANBUS, dla jeszcze lepszej zgodności technologicznej we współczesnych naszpikowanych elektroniką samochodach.
 • Żarówki H4 LED AMiO LED Headlight SX generują idealnie białą wiązkę światła o temperaturze barwowej 6000K. Dzięki wbudowanej przetwornicy zestaw elementów otrzymuje wymagane napięcie, stanowiąc prosty sposób modyfikacji oświetlenia samochodów osobowych na skuteczniejsze, trwalsze i mniej męczące dla oczu. Żarówki H4 LED wyposażone zostały w zestaw diod HQ LED o wyjątkowej wydajności. Pasywny układ chłodzenia sprawia, że elementy nie przegrzewają się i mogą służyć użytkownikom znacznie dłużej niż ich halogenowe odpowiedniki. Postaw na więcej jasnego i przyjemnego światła, jakie zapewni Ci żarówka LED H4 Headlight SX.
 • Żarówki LED H4 AMiO LED Headlight CX to trwałe rozwiązania, których efektywnością możesz cieszyć się bez konieczności dokonywania kosztownych i czasochłonnych przeróbek. Zestaw stworzony został pod kątem idealnego dopasowania elementów instalacyjnych, a efekt strumienia świetlnego o wartości 4500 lm uzyskiwany dzięki diodom COB znacznie poprawia warunki jazdy.

Żarówki H4 LED Narva

Wśród prezentowanych w naszym katalogu produktów nie mogło zabraknąć również bardzo korzystnej propozycji marki Narva. Żarówki H4 LED Narva Range Performance LED to opcja wyposażenia, która odmieni stylistycznie Twój samochód. Konstrukcja „all in one” to pewność wyboru najlepiej dopasowanych elementów, które bez problemu zastąpią mniej wydajne klasyczne halogeny. Żarówki H4 LED Range Performance emitują białe światło zapewniające doskonałą widoczność drogi i jej otoczenia. W tego typu żarówkach sporą rolę odgrywa zaawansowana konstrukcja optyczna, której zadaniem jest redukcja efektu oślepiania kierowców jadących z naprzeciwka. Wysoka temperatura barwowa oraz podwójny system rozpraszania światła decydują o wysokiej efektywności i spektakularnej trwałości żarówek.

Żarówki H4 LED marki Osram

Kolejną odsłonę żarówek LED o wyjątkowo dużej wydajności przygotowała dla swoich klientów marka Osram. Szukasz rozwiązań, które zapewnią doskonałą widoczność oraz olśniewające wrażenia stylistyczne? W ofercie jednego z wiodących producentów oświetlenia samochodowego znajdziesz między innymi żarówki H4 LED Osram LEDriving HL. Zestaw akcesoriów stanowi korzystną alternatywę dla konwencjonalnych elementów wykonanych w technologii halogenowej, wykazując pełną kompatybilność technologiczną oraz szeroki zakres zastosowania zarówno w autach osobowych, jak i ciężarowych. Światło zbliżone barwą do dziennego to więcej znacznie lepiej oświetlonej drogi i znajdujących się na niej przeszkód, a co za tym idzie przyspieszone reakcje kierowcy decydujące o bezpieczeństwie wszystkich uczestników ruchu. Tworząc swoje żarówki LED H4, marka Osram postawiła na maksymalne możliwości świetlne przy jednoczesnej optymalizacji dystrybucji wiązki i ograniczeniu efektu olśnienia. Zastosowana technologia pozwala na uzyskanie strumienia o przyjemnej w odbiorze barwie i idealnie dostosowanej do warunków drogowych intensywności.

Żarówki H4 LED Philips

Marka Philips od lat zapewnia wsparcie kierowcom na całym świecie, dostarczając oryginalne elementy wyposażenia fabrycznego oraz doskonałej jakości zamienniki. W szerokiej gamie wyjątkowych produktów firmy nie mogło zabraknąć również jednych z najlepiej ocenianych na rynku żarówek typu LED. Oferujące wiele w zakresie funkcjonalności i stylizacji pojazdu serie żarówek LED Philips stanowią alternatywę wyposażenia, obok której nie można przejść obojętnie. Zaawansowane technologie wynoszą proces prowadzenia pojazdu na nowy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Przekonaj się, jak duże możliwości oferują żarówki H4 LED marki Philips dostępne w naszym katalogu.

 • Żarówki H4 LED Philips Ultinon +160% pozwalają kierowcy na znacznie więcej niż klasyczne oświetlenie. Lepsza widoczność to pewniejsze wybory i adekwatne do sytuacji reakcje, które możemy podejmować znacznie wcześniej. Ciemność nie stanowi problemu dla kierowcy, którego auto wyposażone zostało w żarówki H4 LED serii Ultinon. Trwała konstrukcja akcesoriów wykorzystująca między innymi system przepływu powietrza AirFlux pozwala cieszyć się ich efektywnością nawet do 8 lat. Wyjątkowe poczucie bezpieczeństwa z żarówkami tej linii zapewnia również zwiększający o 160% ich wydajność system SafeBeam.
 • Żarówki H4 LED Philips Ultinon Pro5000 +160% HL to idealne połączenie wydajnej i długotrwałej pracy. Emitowane przez akcesoria światło pozwala widzieć więcej i wyraźniej, co z kolei przekłada się bezpośrednio na precyzyjniejsze reakcje kierowcy oraz znaczne ograniczenie niebezpiecznych sytuacji drogowych. Białe światło LED doskonale stylizuje pojazd, nadając mu charakteru i głębi. Wiązka o temperaturze barwowej 5800K zbliżona do światła dziennego zmniejsza uczucie zmęczenia oczu doskwierającego zwłaszcza podczas dłuższych podróży odbywanych po zmroku. Szeroki zakres obsługiwanego napięcia pozwala na modernizację oświetlenia zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych.
 • Żarówki LED H4 Philips Ultinon Pro9000 +250% HL to jeszcze wydajniejsza odsłona rewelacyjnej serii. Montaż akcesoriów nie wymaga żadnych inwazyjnych ingerencji. Pełna kompatybilność elementów z instalacją elektryczną pojazdu gwarantuje stałą wiązkę o optymalnej mocy i temperaturze barwowej zapewniającej komfort i właściwe postrzeganie drogi w różnych warunkach.

Żarówki H4 LED marki Tungsram

O tym, jak ważna jest poprawa standardów bezpieczeństwa i komfortu jazdy wiedzą chyba wszyscy kierowcy. Swoje zdanie w tym temacie wyraziła również firma Tungsram, prezentując między innymi serię żarówek wykonanych w technologii LED. Żarówki H4 LED Tungsram Megalight LED +150% i +200% to opcje wyposażenia przeznaczone do użytku poza drogami publicznymi. Emitowana przez nie chłodna wiązka zapewnia precyzyjne doświetlenie drogi oraz niesamowity efekt stylistyczny, dzięki któremu Twoje auto zaprezentuje się w zupełnie innej odsłonie. Nowoczesne technologie pozwoliły na znaczne wydłużenie czasu pracy żarówek w porównaniu z ich konwencjonalnymi odpowiednikami oraz idealną synchronizację z pozostałymi systemami elektronicznymi pojazdu. Dobierz optymalne parametry techniczne i ciesz się długą oraz wydajną eksploatacją żarówek stanowiących obecnie jedną z najpopularniejszych i najbardziej docenianych przez ekspertów innowacji.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij