Chemia samochodowa

Chemia samochodowa jest działem naszego katalogu, w którym umieściliśmy produkty związane z bieżącą kosmetyką pojazdów oraz ich właściwym użytkowaniem. Znajdziecie tu różnego rodzaju preparaty do czyszczenia i konserwacji, a także płyny eksploatacyjne odpowiadające za właściwe działanie poszczególnych podzespołów pojazdów. Nie zapomnieliśmy również o kwestiach zdrowotnych osób podróżujących samochodami. Osobną podkategorię poświęciliśmy środkom do dezynfekcji układu klimatyzacji i wentylacji.

Chemia samochodowa to również narzędzia i środki wykorzystywane w pracach warsztatowych. Polecamy niezawodne i wydajne płyny do mycia silnika i innych podzespołów, kleje, produkty do konserwacji pasków klinowych, odrdzewiacze, odtłuszczacze, uszczelniacze, pasty i wszystkie inne niezbędne środki związane z zabezpieczaniem i regeneracją pojazdu. Posiadamy również akcesoria do odnawiania karoserii, kół i szyb samochodowych. W kolejnych podkategoriach obejmujących akcesoria do mycia samochodu, chemię warsztatową, dezynfekcję, kosmetyki samochodowe, odstraszacze zwierzyny, oleje, płyny eksploatacyjne, a także zapachy samochodowe każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rodzaj
Pojemność opakowania
Klasa lepkości SAE
Producent
zamknij