Zabezpieczenia do roweru

Gros osób używa roweru jako środka do codziennego przemieszczania się. Zazwyczaj oznacza to konieczność pozostawiania pojazdu w miejscach, w których może stanowić on łatwy kąsek dla potencjalnych złodziei. Krótki wyjazd do pobliskiego sklepu czy dłuższa wyprawa rekreacyjna z wizją biwaku w nieznanym otoczeniu to sytuacje, w których zalecane jest stosowanie zabezpieczenia do roweru. Mimo iż o skuteczną ochronę dla roweru nie jest łatwo, pozostawianie go bez jakiegokolwiek zabezpieczenia jest oznaką nieroztropności i swoistym zaproszeniem do kradzieży.

Dobre antykradzieżowe akcesoria rowerowe stanowią przeszkodę dla złodzieja i nawet jeśli nie gwarantują, że znajdziemy rower w miejscu, w którym go pozostawiliśmy, warto zdecydować się na ich zakup. Pamiętajmy, że ich zastosowanie w znacznym stopniu decyduje o bezpieczeństwie naszego mienia. Statystyki potwierdzają, iż najczęstsze kradzieże rowerów powodowane są sprzyjającymi okolicznościami i dokonywane pod wpływem impulsu. Znaczna część złodziei nie posiada przy sobie narzędzi do sforsowania jakiejkolwiek ochrony, co utwierdza w przekonaniu, że stosowanie zabezpieczeń rowerowych nie do końca mija się z celem, a nawet jest wielce uzasadnione. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w sprawdzone zabezpieczenia linkowe z zamkiem wyprodukowane przez firmę Stanmot.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij