Neutralizatory zapachów

Neutralizatory zapachów to sprawdzony i łatwy sposób na pozbycie się z pojazdu nieprzyjemnych i drażniących woni. Te mogą mieć swoje źródło na zewnątrz auta lub pojawić się z czasem, gdy poszczególne elementy w środku kabiny samochodu są rzadko czyszczone bądź zwyczajnie długo użytkowane. Do najważniejszych przyczyn pogorszenia się jakości powietrza w pojeździe zaliczamy między innymi smog i spaliny, dym papierosowy, mokrą sierść psów i kotów lub pot, którym nasiąknęła przez lata tapicerka. Przyzwyczajenie sprawia, że często nie jesteśmy świadomi tego, jak bardzo nieprzyjemny może być zapach w naszym aucie dla osób rzadziej nim podróżujących.

W trudnych sytuacjach, gdy zwykłe zapachy i odświeżacze samochodowe nie przynoszą poprawy, warto zastosować neutralizatory zapachów. Są to preparaty kontaktowe usuwające przykre wonie pochodzenia organicznego. Neutralizatory zapachów w sprayu aplikują aromatyczną mgiełkę na czyszczoną powierzchnię. Szczególną uwagę przy tego typu zabiegach zwróćmy na tapicerkę, na której zwykle najdłużej utrzymuje się kiepski zapach. Uważajmy jednak, by na tych powierzchniach prawidłowo aplikować środek w odpowiedniej ilości. Na przemoczonym siedzeniu mogą pojawić się nieestetyczne zacieki. W naszym sklepie posiadamy neutralizatory zapachów marek House Detailing, Dr. Marcus, ADBL, RR Customs i Sonax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij