Wycieraczki szkieletowe VALEO

Wysokiej jakości części i akcesoria samochodowe Valeo doceniane są przez kierowców na całym świecie. Nie dziwi więc fakt, iż także w Polsce mają one swoich zwolenników. Wśród najpopularniejszych dostępnych w ofercie producenta elementów wyposażenia pojazdów ważne miejsce zajmują wycieraczki szkieletowe Valeo. W katalogu produktów dwr.com.pl znajdziecie serie tradycyjnych wycieraczek samochodowych Valeo First Conventional oraz wykazujących doskonałe właściwości aerodynamiczne wycieraczek linii Valeo Silencio.

Tradycyjne szkieletowe wycieraczki Valeo przeznaczone są do samochodów o analogicznym typie wyposażenia. Konstrukcja wykonana z mocnej i zabezpieczonej cynkiem stali umożliwia długą i bezawaryjną eksploatację akcesoriów. Naturalny kauczuk wykorzystany w piórach precyzyjnie dopasowuje się do kształtu szyby, dokładnie ją oczyszczając i osuszając. Wycieraczki szkieletowe Valeo są perfekcyjnie przygotowane do pracy w trudnych okolicznościach pogodowych, zarówno na mrozie, jak i podczas upałów. Innowacyjne technologie zapewniają rewelacyjną współpracę piór z mechanizmem spryskiwaczy, dzięki czemu nawet bardzo zanieczyszczona szyba nie stanowi problemu. Polecamy wycieraczki szkieletowe Valeo w formie dobrze pomyślanych gotowych zestawów na przednią szybę samochodu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość pióra
Rodzaj wycieraczki
Długość pióra kierowcy
Długość pióra pasażera
Producent
zamknij