Żarniki HB3

Żarówki ksenonowe HB3 stanowią atrakcyjną technologicznie alternatywę dla halogenów. Wykorzystuje się je jako źródło światła w reflektorach głównych pojazdu, a więc światłach drogowych i mijania. W porównaniu do klasycznych rozwiązań ksenony są znacznie oszczędniejsze. Akcesoria o mocy 35W emitują jasny i wyraźny strumień świetlny gwarantujący bezproblemowe postrzeganie drogi i jej otoczenia nawet po zmroku czy w trudnych warunkach atmosferycznych. Szacuje się, że żarówki ksenonowe HB3 służą właścicielowi samochodu dziesięciokrotnie dłużej niż halogenowe źródła światła.

Eksploatacja żarówek ksenonowych HB3 niesie za sobą szereg korzyści, dlatego producenci aut i kierowcy stawiają na tego typu technologie w wyposażeniu fabrycznym,  a także jako efektywne zamienniki. Specjalna konstrukcja zapobiegająca nadmiernej utracie ciepła przez żarówki chroni reflektory przed przegrzaniem i uszkodzeniem. Żarówki ksenonowe HB3 gwarantują też spektakularny efekt estetyczny. Białe, przechodzące w niebieskie mocne światło rewelacyjnie koresponduje z sylwetkami nowoczesnych pojazdów oraz nadaje charakteru tym nieco starszym. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w wysokiej klasy żarówki ksenonowe HB3 marki AMiO o temperaturze barwowej 4300 i 6000 K.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij