Pokrowce na kierownicę

Różnie oceniane w branży pokrowce na kierownicę w ostatecznym rozrachunku mają wiele zalet, które przesądzają o wciąż sporej popularności tego typu akcesoriów wśród kierowców. Poszycia zapewniają nie tylko komfort prowadzenia pojazdu, ale też znacznie poprawiają stan kierownicy, zachowując ją w dobrej kondycji na dłużej. Odpowiednio dopasowany pokrowiec zapewnia stabilny uchwyt koła kierownicy podczas prowadzenia auta. Wysokiej jakości materiały gwarantują komfort termiczny powierzchni kierownicy zarówno w zimie, jak i w lecie.

Skórzane pokrowce na kierownicę wyróżniają się również właściwościami antypoślizgowymi, dzięki czemu koło nie wysuwa się z dłoni, a pewność prowadzenia pojazdu znacznie się zwiększa. Solidne sznurowanie oraz odpowiednia wyściółka wewnętrzna gwarantują również, że sam pokrowiec pozostanie na swoim miejscu. Narażona na ciągły kontakt z dłońmi i ulegająca przetarciu powierzchnia kierownicy wymagać może zastosowania trwałego poszycia, które znacznie poprawi odbiór auta na przykład przy planowanej jego sprzedaży. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie pokrowce na kierownicę wyprodukowane zostały przez firmę Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij