Filtry oleju

Samochodowe filtry oleju zatrzymują przenoszone przez mieszankę zanieczyszczenia, by zapobiec ich przedostawaniu się do komory spalania. Zanieczyszczenia te powstają wskutek ścierania się współpracujących ze sobą części silnika. Filtry oleju eliminują ryzyko uszkodzenia silnika przez zwiększone zużycie elementów ruchomych. Uszkodzone filtry oleju należy bezwarunkowo wymienić. Jakie objawy mogą świadczyć o ich nieprawidłowym działaniu? Po pierwsze po postoju auta pod silnikiem pojawiają się plamy oleju. Dość istotną oznaką jest również częste przegrzewanie się jednostki napędowej. Szczególną uwagę powinniśmy też zwrócić na wysokie zużycie oleju. Ostatnim objawem jest zbyt długo palący się wskaźnik ciśnienia oleju po rozruchu silnika.

Dostępne w naszym sklepie filtry oleju wyprodukowane przez firmę Filtron charakteryzują się wysoką, kontrolowaną laboratoryjnie jakością medium filtracyjnego, zaworów, sprężyn i obwodów, weryfikowalną szczelnością, której testy przeprowadzane są z użyciem nowoczesnych, automatycznych maszyn pomiarowych, precyzyjnymi zaworami dopasowanymi do wymagań producentów silników oraz zastosowaniem nowoczesnych tworzyw sztucznych. Sprawdź skuteczność wysokiej jakości filtrów oleju Filtron.

W trosce o wygodę i pewność doboru odpowiednich filtrów oleju zachęcamy naszych klientów do skorzystania z łatwej w obsłudze wyszukiwarki filtrów Filtron. W profesjonalnym katalogu znajdziecie różne typy filtrów o konkretnych parametrach dostosowanych do wymagań technicznych pojazdów. Po wybraniu marki i modelu samochodu oraz oznaczeniu właściwych danych w tabeli system wskaże najlepsze produkty. Bardziej zaawansowane funkcje pomogą dobrać wymiary akcesoriów, zorientować się w nowych wdrożeniach fabrycznych, a także sprawdzić katalog filtrów specjalnych do kabin lakierniczych, instalacji LPG czy hydraulicznych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij