Usuwanie smoły i kleju

Usuwanie smoły i kleju to niewdzięczne zadanie, które czekać może każdego posiadacza samochodu. O szkodliwym działaniu tych substancji na poszczególne elementy pojazdu nie trzeba nikogo przekonywać. Latem miękkie wskutek upałów elementy nawierzchni takie jak drobinki smoły przyklejają się do dolnych powierzchni drzwi i bagażnika auta, zaburzając jego estetykę i wpływając na stan lakierowanych powłok.

Usuwanie smoły i kleju tradycyjnymi, domowymi sposobami przy pomocy nafty lub benzyny ekstrakcyjnej nie tylko nie zawsze odnosi pozytywny skutek, ale też zagraża powłokom karoserii. Intensywne szczotkowanie, nawet jeśli usunie drobinki brudu, może uszkodzić lakier samochodu. Do skutecznego usuwania smoły i kleju eksperci rekomendują użycie wyspecjalizowanych preparatów chemii samochodowej eliminujących inwazyjny kontakt mechaniczny z powierzchnią docelową. Sprawdź wydajność i efektywność produktów takich jak przyjazny środowisku, zawierający pochodne olejów roślinnych, usuwający asfalt, smołę i klej środek ADBL Tar and Glue Remover, a także preparat do usuwania asfaltu, smoły i żywicy marki Sonax. Rekomendujemy również wyroby firm RR Customs, Koch-Chemie, Tenzi Detailer i K2.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij