Głośniki Bluetooth

Głośniki Bluetooth to zazwyczaj niewielkich rozmiarów, poręczne przenośne urządzenia posiadające własne zasilanie w postaci baterii lub akumulatorków. Bez trudu można je podłączyć do innego sprzętu jak smartfon, tablet, laptop czy nawet telewizor z bezprzewodową łącznością Bluetooth lub NFC. Akcesoria z funkcją łączenia bez konieczności rozwijania kabli to doskonałe rozwiązanie dla kierowców, ale i alternatywne źródło umożliwiające słuchanie ulubionej muzyki na imprezach. W połączeniu z telefonem z odpowiednią aplikacją obsługującą funkcje głosowe głośniki Bluetooth sprawdzają się jako samochodowy zestaw głośnomówiący, dzięki któremu w trakcie jazdy możemy bezpiecznie prowadzić rozmowy telefoniczne.

Głośniki Bluetooth gwarantują też możliwość słuchania muzyki zapisanej na karcie SD lub pendrivie, co czyni z nich wygodne i funkcjonalne car audio. Tego typu głośniki możemy bez problemu wyjąć z samochodu za każdym razem, gdy go opuszczamy. Urządzenie z łatwością zmieści się też do schowka, plecaka czy torebki. Polecamy dostępne w naszym asortymencie głośniki Bluetooth marki Blow wyposażone w porty USB oraz miejsce na kartę SD o zasięgu łączności 10 m.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij