Olej silnikowy 0W30

Olej silnikowy 0W30 to wysokiej jakości mieszanka, która umożliwia wydłużenie okresów między wymianami olejów w silnikach benzynowych i wysokoprężnych. Zalecany jest do wszystkich jednostek napędowych, których producent dopuszcza użycie preparatu o charakterystycznej dla niego niskiej lepkości. Właściwość ta umożliwia wydłużenie czasu jego eksploatacji i ułatwia rozruch samochodu w warunkach skrajnie niskich temperatur.

Olej silnikowy 0W30 dedykowany jest do wielu nowoczesnych i starszych konstrukcji samochodów. Mieszanki o wysokim standardzie wydajności gwarantują właściwą i bezawaryjną pracę silnika. Oleje syntetyczne jako sztuczna wersja preparatów mineralnych powstają w wyniku zaawansowanych procesów chemicznych, w związku z czym ich struktura molekularna i właściwości mogą być dokładnie określone. Oleje syntetyczne zapewniają wysoką stabilność termiczną, wykazują odporność na utlenianie i starzenie się oraz gwarantują efektywną i dłuższą ochronę jednostki napędowej. Olej 0W30 ma bardzo szerokie zastosowanie w większości dostępnych na rynku motoryzacyjnym silników. W naszej ofercie posiadamy oleje silnikowe 0W30 marek Mobil, Castrol, Motul i Total.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Rodzaj
Pojemność opakowania
Klasa lepkości SAE
Producent
zamknij