Żarówki LED PSX26W

Szukasz dobrych i niezawodnych elementów oświetlenia samochodowego? Sprawdź naszą ofertę różnych typów żarówek, wśród których wyjątkową efektywnością wyróżniają się rozwiązania ledowe. Należące do gamy funkcjonalnych akcesoriów żarówki LED PSX26W przystosowane są do instalacji w oświetleniu dziennym, światłach cofania i wielu innych. Pracują one w zakresach napięcia od 9 do 32V i w skrajnych temperaturach od 40 do +55 stopni Celsjusza. Żarówki LED PSX26W charakteryzują się niewielkim zużyciem prądu, wysoką wydajnością, praktycznie natychmiastową gotowością do użycia, niską temperaturą w trakcie świecenia, odpornością na przepalanie oraz żywotnością do 50 tys. godzin bezawaryjnej pracy.

Wypróbuj rewelacyjne żarówki LED PSX26W marki EinParts Automotive wyposażone w diodę COB 360 stopni emitującą światło białe o temperaturze barwowej 6000 K. Jako światła do jazdy dziennej żarówki tego typu kompatybilne są miedzy innymi z samochodami Audi A4, BMW X5, różnymi modelami Mercedesa oraz innymi pojazdami zaopatrzonymi w gniazdo PSX26W. Bezproblemowy montaż akcesoriów przekłada się na ich komfortową i efektywną eksploatację, dlatego wielu kierowców stawia na instalację żarówek LED PSX26W w swoich samochodach.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.