Środki czyszczące APC

Środki czyszczące APC to mieszaniny niskopiennych substancji chemicznych o odczynie zasadowym. W ich skład wchodzą preparaty czyszczące, związki chelatujące i rozpuszczające zabrudzenia oraz emulgatory. Produkty APC, czyli All Purpose Cleaner charakteryzują się przede wszystkim uniwersalnym i szerokim zakresem zastosowania. Używa się ich w czyszczeniu zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych elementów samochodu. Środki czyszczące APC doskonale radzą sobie z pielęgnacją deski rozdzielczej, nawiewów i kieszeni wykonanych z tworzywa sztucznego. Ponadto z pomocą tego typu preparatów skutecznie odtłuścimy powierzchnie docelowe i przygotujemy je do aplikacji środków konserwujących.

Środki czyszczące APC nadają się również do usuwania zabrudzeń z tapicerek materiałowych na podsufitce i fotelach. APC nie pienią się i jako takie nie wymagają spłukiwania, jednak wszelkie pozostałości po czyszczeniu tapicerki należy wciągnąć odkurzaczem piorącym. Środki czyszczące APC można zastosować w przypadku trudnych nalotów i osadów w komorze silnika, a także na zewnętrznych powierzchniach auta. W odpowiednim stężeniu stanowią one rewelacyjne rozwiązanie na plamy ze smaru, oleju oraz inne zanieczyszczenia drogowe. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzycie się w wydajne i niezawodne środki czyszczące APC marek K2, ADBL i RR Customs.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij