Uchwyty na telefon do roweru

Uchwyty na telefon cieszą się coraz większym zainteresowaniem rowerzystów. Sytuacja ta staje się normą, głównie ze względu na fakt, iż współczesne smartfony to nieograniczone źródło wiedzy, a niejednokrotnie narzędzie pracy i rozrywki. Sprzęty elektroniczne umożliwiają awaryjny kontakt, zapewniają dostęp do map, serwisów pogodowych, a także aplikacji ułatwiających trening. Dzięki tym zaawansowanym funkcjom bez problemu zaplanujesz trasę i będziesz mógł kontrolować swoje postępy. Z tych i wielu różnych indywidualnych względów wiele osób decyduje się zabrać telefon na wycieczkę rowerową.

Rowerowe uchwyty na telefon mają stosunkowo prostą budowę, są łatwe w montażu i uniwersalne, co umożliwia ich wykorzystanie praktycznie w każdym rowerze. Lekkie konstrukcje nie zaburzają jazdy, a wyposażone w specjalne zaciski bez problemu przymocujemy na kierownicy lub ramie roweru. Uchwyty posiadają też przegub umożliwiający ustawienie urządzenia pod dowolnym kątem i komfortową jego obsługę nawet podczas jazdy. Dodatkową zaletą akcesoriów jest ich dość niska cena. Uchwyty na telefon do roweru dostępne w naszym asortymencie zabezpieczają urządzenie przed deszczem. Etui z przeźroczystą ścianką umożliwia korzystanie z telefonu bez konieczności jego wyjmowania. Polecamy uchwyty na telefon marki Blow, renomowanego producenta akcesoriów samochodowych i rowerowych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij