Szybkozłączki

Szybkozłączki elektryczne to osprzęt, za pomocą którego bez problemu połączymy ze sobą przewody. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór złączek, z których najpopularniejszymi są oczywiście tradycyjne kostki elektryczne. Ich instalacja jest jednak nieco bardziej czasochłonna i wymaga większej precyzji. Dlatego w przypadku prostych prac z przewodami elektrycznymi wielu użytkowników decyduje się na wybór łączników z zaciskiem ruchowym.

W celu skutecznego połączenia okablowania za pomocą szybkozłączek wystarczy sprawdzić kompletność elementu, ściągnąć izolację z kabla, otworzyć zaciski i włożyć przewody, które zamierzamy złączyć, a następnie zatrzasnąć klips. Poszczególne rodzaje szybkozłączek pozwalają na połączenie różnej ilości przewodów. Na rynku dostępne są wersje na dwa, trzy lub pięć kabli o różnym przekroju. Do szybkozłączki z zatrzaskiem ruchowym można podpiąć zarówno kable zakończone drutami, jak i linką. Alternatywą dla tego typu rozwiązań mogą być nieco mniejsze złączki z zaciskiem sprężynowym. Ich instalacja odbywa się na bardzo podobnych do wyżej opisanych zasadach. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w szybkozłączki do kabli marki Carmotion oraz AMiO.

Szybkozłączki elektryczne – kiedy się przydają?

Dzisiejszy rynek akcesoriów motoryzacyjnych oferuje kierowcom wiele ciekawych rozwiązań w zakresie doposażania i zarazem podwyższania standardów eksploatacyjnych pojazdów. Wprowadzane do wyposażenia elementy to z jednej strony akcesoria praktycznie wpływające na komfort i bezpieczeństwo jazdy, z drugiej dodatki dekoracyjne poprawiające wygląd zewnętrzny i efekt stylistyczny wewnątrz auta. Sporą część proponowanych rozwiązań stanowi sprzęt, którego prawidłowe działanie uzależnione jest od podpięcia do instalacji elektrycznej samochodu. Niezależnie od tego, czy montażu danego urządzenia podejmujemy się samodzielnie, czy zlecamy tę czynność fachowcowi, w sprawnym jej przeprowadzeniu niezbędne mogą okazać się szybkozłączki elektryczne.

Niepozorne szybkozłączki do kabli to akcesoria, bez których nie obejdzie się żaden elektryk. Ich prosta i drobna forma doskonale sprawdza się w pracach montażowych w samochodzie, gdzie wymagane jest niejednokrotnie szybkie, subtelne i estetyczne połączenie przewodów z istniejącym okablowaniem, często bez przecinania czy zdejmowania izolacji. Szybkozłączki elektryczne umożliwiają wydłużenie instalacji, zmianę lokalizacji przewodów, poprawę efektywności pracy poszczególnych systemów i układów, a także zwiększenie bezpieczeństwa i poziomu kontroli nad działaniem instalacji i połączonych z nią podzespołów. W ofercie naszego sklepu posiadamy szybkozłączki do kabli o różnych parametrach pozwalające na przykład na montaż w samochodzie dodatkowego oświetlenia oraz wspomagających jego właściwe działanie modułów, systemów wspomagania jazdy, a także dodatkowego sprzętu i gadżetów w kabinie.

Szybkozłączki do kabli – jakie produkty oferujemy?

Naszym klientom oferujemy szybkozłączki do kabli w dwóch odsłonach. Samochodowe szybkozłączki elektryczne marki AMiO umożliwiają łączenie przewodów oraz bezinwazyjne podpięcie urządzenia do instalacji pojazdu, bez konieczności usuwania warstwy izolacyjnej. Ten rodzaj akcesoriów udostępniamy  w trzech wersjach kolorystycznych o różnych parametrach.

  • Czerwone szybkozłączki elektryczne – 10A
  • Niebieskie szybkozłączki do kabli – 15A
  • Żółte szybkozłączki elektryczne – 24A

Szybkozłączki do kabli pomogą Ci między innymi w sprawnej instalacji świateł do jazdy dziennej, alarmu samochodowego, czujników parkowania oraz wielu innych dodatkowych systemów.

Szukasz pewnych i funkcjonalnych rozwiązań? Wypróbuj też szybkozłączki do kabli rozgałęźne typu T marki Carmotion. Posiadamy trzy rodzaje produktów dedykowanych do przewodów o różnym przekroju.

  • Czerwone szybkozłączki do kabli 0,5-1,5mm2
  • Niebieskie szybkozłączki do kabli 2.5-4.0mm2
  • Żółte szybkozłączki do kabli 4.0-6.0mm2

Jeśli zależy Ci na wygodzie i pewności połączenia przewodów postaw na szybkozłączki elektryczne Carmotion. Wystarczy dosłownie chwila, by stworzyć solidne połączenie, bez przecinania kabli. Specjalna konstrukcja zacisków odpowiada za swobodny przepływ prądu, a właściwe zabezpieczenia zapewniają ochronę całej instalacji. Już dziś sprawdź przeznaczone do instalacji niskonapięciowych 12V i 24V szybkozłączki elektryczne IDC typu T marki Carmotion.

Szybkozłączki do kabli dostępne są u nas w różnych konfiguracjach. Możesz kupować je na sztuki lub w dobrze pomyślanych zestawach. Posiadamy komplety pakowane po 5 sztuk złączek o tych samych parametrach oraz różnokolorowe zestawy mieszane.

Na wszystkie pytania dotyczące działania dostępnych w naszym katalogu produktów odpowiedzą nasi konsultanci. Zachęcamy do kontaktu oraz informujemy, że jesteśmy też do waszej dyspozycji w naszym sklepie stacjonarnym w Katowicach. Oferujemy wiele produktów dostępnych od ręki i możliwość szybkiej realizacji zamówienia.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij