Szybkozłączki

Szybkozłączki elektryczne to osprzęt, za pomocą którego bez problemu połączymy ze sobą przewody. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór złączek, z których najpopularniejszymi są oczywiście tradycyjne kostki elektryczne. Ich instalacja jest jednak nieco bardziej czasochłonna i wymaga większej precyzji. Dlatego w przypadku prostych prac z przewodami elektrycznymi wielu użytkowników decyduje się na wybór łączników z zaciskiem ruchowym.

W celu skutecznego połączenia okablowania za pomocą szybkozłączek wystarczy sprawdzić kompletność elementu, ściągnąć izolację z kabla, otworzyć zaciski i włożyć przewody, które zamierzamy złączyć, a następnie zatrzasnąć klips. Poszczególne rodzaje szybkozłączek pozwalają na połączenie różnej ilości przewodów. Na rynku dostępne są wersje na dwa, trzy lub pięć kabli o przekroju od 0,8 do 4 mm². Do szybkozłączki z zatrzaskiem ruchowym można podpiąć zarówno kable zakończone drutami, jak i linką. Alternatywą dla tego typu rozwiązań mogą być nieco mniejsze złączki z zaciskiem sprężynowym. Ich instalacja odbywa się na bardzo podobnych do wyżej opisanych zasadach. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się w szybkozłączki marki Carmotion oraz AMiO.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij