Chemia i kosmetyki samochodowe K2 – Melle

Szybko rozwijająca się marka K2 od 1991 roku dostarcza kierowcom wysokiej jakości preparaty chemii samochodowej produkowane przez firmę Melle. Obecnie przedsiębiorstwo sprzedaje swoje produkty w 90 krajach świata. Na rynek globalny trafiło już ponad 200 milionów sztuk wydajnych i niezawodnych środków czyszczących i kosmetyków samochodowych sygnowanych marką K2. Staranne wsłuchiwanie się w potrzeby konsumentów oraz nowoczesne zaplecze technologiczne zaowocowały powstaniem środków realizujących najwyższe standardy jakości oraz oczekiwania najbardziej wymagających miłośników motoryzacji.

Kosmetyki samochodowe K2 doskonale spisują się w codziennym użytkowaniu. Są również rekomendowane przez profesjonalistów, a wśród klientów marki nie brakuje właścicieli warsztatów, myjni, lakierni oraz zakładów autodetailingowych. Marka jest jednym z liderów sprzedaży w swojej klasie asortymentowej, co zawdzięcza między innymi dobrej relacji ceny do jakości prezentowanych produktów. W ofercie naszego sklepu znajdziecie rewelacyjne kosmetyki do auta K2 takie jak środki do dressingu opon, płyny do mycia auta i silnika, preparaty konserwujące, pasty polerskie, woski samochodowe K2 nabłyszczające karoserię, lakiery strukturalne do plastików, odmrażacze do szyb, odświeżacze powietrza oraz wiele innych wyjątkowych artykułów.

K2 – marka kosmetyków samochodowych o zasięgu globalnym

Plany rozwojowe K2 od samego początku zakładały szybkie i systematyczne rozprzestrzenianie się oferty produktowej na rynki zagraniczne. W niedługim czasie od powstania marki rozpoczął się gwałtowny proces rozwoju produkcji i dystrybucji, któremu towarzyszyła również dbałość o najwyższą jakość prezentowanych towarów i usług. Kolejno w latach 2006 i 2009 wdrożone zostały System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 obejmujący projekty, produkcję i sprzedaż kosmetyków samochodowych K2, a także ISO 14001:2004 dotyczący kwestii wpływu wymienionych działań na środowisko naturalne.

Klientami K2-Melle są kierowcy oraz profesjonaliści z całego świata, których zaufanie i uznanie potwierdzają zdobywane od wielu lat wyróżnienia jak Laury Konsumenta, nagrody dla produktów roku, a także Gazele Biznesu przyznawane najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom w kraju. By w pełni realizować potrzeby odbiorców z różnych stron świata, K2 już teraz dysponuje dużym zapleczem magazynowym oraz dobrze zorganizowaną siecią kontaktów logistycznych. Każdego dnia kosmetyki samochodowe K2-Melle trafiają do użytkowników w kraju i daleko poza jego granicami.

Kosmetyki do samochodu K2 – nowoczesne produkty dla Twojego auta

Bogata, dostępna w naszym sklepie gama asortymentowa K2 potwierdza spore zainteresowanie preparatami chemii samochodowej oraz akcesoriami marki, a także szerokie możliwości ich zastosowania. W zakres przewidzianych działań wchodzi kompleksowa pielęgnacja samochodu połączona z konserwacją poszczególnych jego elementów, efektywne odświeżanie wnętrza, a także naprawa drobnych uszkodzeń niektórych podzespołów i korekta lakieru, w procesie której ważną rolę odgrywa między innymi glinka do lakieru K2. Dla lepszych rezultatów i osiągnięcia maksymalnej wydajności kosmetyki do samochodu K2 testowane są w warsztatach samochodowych w Polsce i za granicą. Praktyki te pozwalają na lepsze zrozumienie potrzeb klienta oraz możliwość realizacji najbardziej wygórowanych oczekiwań związanych nie tylko z jakością samych preparatów, ale i komfortem ich aplikacji i trwałością rezultatu.

Kosmetyki do samochodu K2 to preparaty o wysokiej skuteczności. Systematycznie unowocześniany proces produkcji pozwala na tworzenie i dostarczanie klientom środków chemii motoryzacyjnej reprezentujących najwyższe standardy funkcjonalności i bezpieczeństwa wyznaczane tego typu preparatom. Dzięki temu polska marka może konkurować z największymi zagranicznymi wytwórcami.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie niezawodne kosmetyki do auta K2 oraz akcesoria niezbędne do ich prawidłowego i bezproblemowego zastosowania. W trosce o wygodę doboru preparatów idealnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb K2-Melle wprowadził na rynek następujące submarki:

 • K2 PRO – profesjonalne kosmetyki samochodowe K2 wykorzystywane w myjniach, zakładach lakierniczych oraz warsztatach mechaniki pojazdowej,
 • K2 TURBO – płyny eksploatacyjne, chłodnicze i hamulcowe, a także najlepsze dodatki do paliw i oleju,
 • K2 PERFECT – kosmetyki do samochodu K2 niezbędne w pielęgnacji różnych powierzchni auta, od kokpitu po felgi,
 • K2 BOND – silikony, kleje oraz inne środki i akcesoria wykorzystywane do napraw awaryjnych,
 • K2 VINCI – zapachy samochodowe w różnych odsłonach,
 • K2 GOLD – innowacyjne kosmetyki do auta K2 gwarantujące doskonałe efekty długotrwałej czystości i ochrony.

Kosmetyki samochodowe K2 - pielęgnacja zewnętrznych powierzchni auta

Jako jeden z czołowych dostawców zaopatrujący kierowców na całym świecie w wydajne i niezawodne kosmetyki do samochodu K2 zapewnia szerokie możliwości w zakresie pielęgnacji, zabezpieczania, wspierania prawidłowych funkcji oraz naprawy poszczególnych powierzchni i podzespołów różnych typów pojazdów. Kosmetyki do auta K2 radzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami pojawiającymi się między innymi na zewnętrznych elementach auta. Nawet podzespoły najbardziej narażone na zanieczyszczenia związane z oddziaływaniem czynników atmosferycznych i drogowych mogą liczyć na wsparcie dedykowanych specyfików. Poszczególne kosmetyki do auta K2 doskonale spisują się na kolejnych etapach mycia oraz zabezpieczania powierzchni lakieru, felg i opon oraz szyb.

Aktywna piana K2 – dlaczego warto ją stosować?

Preparatem, który doskonale sprawdza się we wstępnej fazie pielęgnacji, jest aktywna piana K2. Skoncentrowany środek skutecznie rozpuszcza nawet zaschnięty brud, przygotowując powierzchnię do dalszej pielęgnacji. Aktywne piany K2 to wyjątkowo skoncentrowane preparaty doskonale współpracujące z myjkami ciśnieniowymi, z pomocą których szybko i bez problemu pokryjesz wybrane powierzchnie.

 • Aktywna piana K2 Sambo doskonale spisuje się w codziennym użytkowaniu. Jej zastosowanie ułatwia dalsze zabiegi pielęgnacyjne, zabezpieczając jednocześnie lakier przed gwałtownym działaniem mechanicznym. Aktywna piana K2 Sambo to wysoce skoncentrowany produkt o przyjemnym zapachu, którym bez problemu pokryjemy cały samochód.
 • Aktywna piana K2 Bela stosowana na wstępnym etapie usuwania zabrudzeń z samochodu ma ogromny wpływ na efekt, jaki uzyskamy pod koniec prac pielęgnacyjnych. Aktywna piana K2 Bela jest wyjątkowo puszysta, a jej efektywna formuła doskonale rozpuszcza nawet trudne zabrudzenia.
 • Aktywna piana K2 Bela Pro w trzech wyjątkowych odsłonach zapachowych sprawdza się w profesjonalnych myjniach samochodowych. W rękach fachowca aktywna piana K2 Bela Pro spisuje się rewelacyjnie, pozostając jednocześnie całkowicie bezpieczną dla czyszczonych powierzchni.

Mycie auta bez smug i zacieków to wyzwanie, z którym kosmetyki samochodowe marki K2 radzą sobie rewelacyjnie. Polecamy między innymi dostępne w naszym sklepie szampony samochodowe o właściwościach hydrofobowych oraz z woskiem zabezpieczającym lakier na okoliczność dalszej eksploatacji. Idealny blask i gładkość gwarantują między innymi szampon samochodowy K2 Vena oraz szampon K2 Express Plus z linii Perfect.

Kosmetyki do auta K2 – pielęgnacja i zabezpieczanie lakieru

Polecamy wysokiej jakości kosmetyki do samochodu przeznaczone do pielęgnacji i ochrony lakieru. Powierzchnia karoserii to jeden z najbardziej narażonych na zanieczyszczenie i uszkodzenie element pojazdu, dlatego jej zabezpieczeniu powinniśmy poświęcić szczególną uwagę. Producent przygotował dla swoich klientów kosmetyki do auta K2, dzięki którym możliwe jest utrzymanie nieskazitelnej powłoki lakieru oraz przywrócenie blasku starszym powierzchniom. Na uwagę zasługuje między innymi mleczko do usuwania rys K2 Venox z linii wyjątkowo efektywnych specyfików Gold. Z pomocą preparatu pozbędziesz się nawet sporych zarysowań, przywracając powierzchni lakieru doskonały wygląd.

Woski samochodowe K2 – skuteczna ochrona lakieru

Łatwe w aplikacji woski samochodowe K2 wydobywają głębię koloru oraz zapewniają optymalny poziom ochrony. Rekomendujemy między innymi:

 • Stworzony z myślą o profesjonalistach, należący do linii produktów Gold twardy wosk samochodowy K2 Carnauba Proton. Łatwy w użyciu wosk samochodowy K2 Proton gwarantuje lustrzany połysk oraz długotrwałą ochronę.
 • Wzmocniony syntetycznymi polimerami koloryzujący wosk samochodowy K2 Color Max dostępny w wielu odcieniach. Formuła preparatu oparta na wosku Carnauba oraz wzmocniona syntetycznymi polimerami gwarantuje spektakularną trwałość powłoki. Wosk samochodowy K2 Color Max ożywia i przywraca głębię koloru, maskując jednocześnie jego niedoskonałości i skazy powstałe w wyniku długotrwałej i intensywnej eksploatacji.
 • Przeznaczony do szybkiej regeneracji wosk samochodowy K2 w płynie Perfect Balsam. Jego aplikacja jest łatwa i nie zajmuje wiele czasu, dlatego wosk samochodowy K2 Balsam doskonale sprawdza się w regularnej pielęgnacji lakieru.
 • Wosk samochodowy K2 Ultra Wax rewelacyjnie nabłyszcza i chroni lakier. Specjalna zmiękczona formuła preparatu ułatwia jego aplikację i sprawia, że kojarzone dotąd z mozolną pracą zabiegi detailingowe stają się znacznie przyjemniejsze.

Polecamy również woski samochodowe K2 do osuszania i nabłyszczania pojazdów. Zachęcamy do przeglądania naszej pełnej oferty wosków ochronnych, koloryzujących i osuszających marki K2. Więcej o tym, jaki wosk samochodowy wybrać przeczytacie na naszym blogu.

Szybkie nabłyszczanie lakieru auta możliwe jest z quick detailerami od K2. Wydajne kosmetyki do samochodu K2 stanowią doskonałe rozwiązanie w sytuacjach, gdy nie możemy pozwolić sobie na czasochłonne polerowanie wosków i docieranie past polerskich. Quick detailer K2 Spectrum nadaje się do wszystkich typów lakierów. Ponadto może być stosowany na plastikach zewnętrznych oraz wewnętrznych, elementach chromowanych, oponach, uszczelkach, reflektorach, szybach, skórze oraz felgach aluminiowych.

Najtrwalszą znaną formą zabezpieczania lakieru są powłoki ceramiczne. Niewidzialne warstwy ochronne tworzą swoistą barierę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Prezentujemy powłokę ceramiczną K2 Gravon zapewniającą do 5 lat ochrony.

Kosmetyki samochodowe K2 – jak właściwie pielęgnować opony i felgi, a także elementy z tworzywa sztucznego?

K2 nie zapomina również o oponach i felgach, tworząc efektywne kosmetyki usuwające brud i zapewniające doskonałą prezencję poszczególnym elementom. Felgi aluminiowe stanowią niejednokrotnie estetyczny dodatek, którego pielęgnacja wymaga zastosowania preparatów o odpowiednich właściwościach. Aplikowane kosmetyki do auta K2 są w pełni bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Płyn do mycia felg i kołpaków K2 Felix o unikalnej formule zabezpieczającej przed korozją oraz wpływem codziennej eksploatacji sprawia, że nawet bardziej wiekowe elementy wyglądają jak nowe. Należący do linii Gold płyn K2 Roton doskonale radzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami, pod wpływem których odbarwia się na czerwono. Podobny efekt uzyskamy dzięki zastosowaniu płynu do felg K2 Roton Pro, którego udoskonalona receptura gwarantuje spektakularny efekt lśniących felg.

Łatwym w użyciu preparatem jest spray do nabłyszczania i pielęgnacji opon K2 Bold, dzięki któremu jesteśmy w stanie uzyskać idealny, lustrzany połysk nawet na starszych i bardziej zniszczonych powierzchniach. Nałożona powłoka zapobiega matowieniu, blaknięciu i pękaniu, sprawiając jednocześnie, że tworzywo wygląda dobrze przez długi czas. W tej linii produktów znajdziecie również wydajny żel nabłyszczający do opon K2 Sigma, a także powlekający gumę warstwą hydrofobową, stworzony z najlepszej jakości szlachetnych składników dressing nabłyszczająco-ochronny do opon  K2 Sigma profesjonalnej linii Pro.

Perfekcyjną czerń opon, uszczelek oraz innych elementów pojazdu wykonanych z tworzyw sztucznych uzyskacie również dzięki zastosowaniu czernidła do gumy i plastiku K2 Bono Black.

K2 – uniwersalne środki czyszczące do usuwania uporczywych zabrudzeń

Oprócz środków dedykowanych do różnych powierzchni auta w naszym sklepie zaopatrzysz się w uniwersalne płyny czyszczące. Tego typu kosmetyki do samochodu K2 to rozwiązania wielozadaniowe radzące sobie z wyjątkowo trudnymi, a często i niebezpiecznymi zabrudzeniami. Idealne do stosowania zarówno na elementach zewnętrznych, jak i wewnętrznych auta. W tej kategorii preparatów polecamy płyny czyszczące K2 Corotol Ultra oraz K2 Corotol Strong na bazie alkoholu etylowego i izopropylowego, środek do usuwania najcięższych zabrudzeń K2 Diper polecany do czyszczenia nadwozi oraz plandek w samochodach ciężarowych, a także uniwersalne środki czyszczące K2 APC Neutral Pro i K2 APC Strong Pro stosowane zarówno do zabiegów pielęgnacyjnych we wnętrzu auta, jak i do wstępnego mycia jego powierzchni zewnętrznych.

Kosmetyki samochodowe K2 – preparaty do zadań specjalnych

Wśród wielu niezawodnych środków chemii samochodowej od K2 nie mogło również zabraknąć produktów przeznaczonych do konkretnych rodzajów zanieczyszczeń. Te dotyczą zarówno części mechanicznych, jak i zewnętrznych powierzchni auta narażonych w trakcie codziennej eksploatacji na nieustanne oddziaływanie wielu niekorzystnych czynników. W trudno dostępnych miejscach poradzą sobie tylko specjalistyczne kosmetyki do auta K2 o aktywnym składzie wnikającym w najdrobniejsze struktury. Polecamy między innymi oparty na technologii nanocząsteczkowej płyn do mycia silnika K2 Akra, szybki i efektywny środek do czyszczenia hamulców K2 Brake Cleaner, łatwy w zastosowaniu silnie skoncentrowany specyfik do usuwania owadów K2 Nuta Anti-Insect oraz preparat chemii samochodowej K2 Tar Remover do usuwania plam z asfaltu, smoły, naklejek, taśm itp.

Kosmetyki do samochodu K2 – pielęgnacja i ochrona szklanych powierzchni

Podstawowe wsparcie powierzchni szyb samochodowych zapewniają wykorzystywane na co dzień płyny do spryskiwaczy. Każdy kierowca wie, że samochodowy zbiornik z tym preparatem powinien być regularnie uzupełniany. Warto też zaopatrzyć się w zapas, na wypadek, gdyby płyn skończył się w najmniej oczekiwanym momencie. Rekomendujemy tylko dobrej jakości kosmetyki do auta K2 o bezpiecznym i pewnym działaniu. W naszej ofercie znalazły się zimowy i letni płyn do spryskiwaczy K2 Nano Sprysk, a także zimowy płyn do spryskiwaczy K2 Claren skuteczny przy -22°C. Specyfiki o bogatym składzie chemicznym pozostawiają efekt gładkiej i idealnie przejrzystej szyby.

Do czyszczenia elementów szklanych, reflektorów, a także wykonanych z tworzywa sztucznego i laminowanych K2 stworzyło między innymi płyn do mycia szyb Nuta Pro. Kosmetyk posiada bardzo przyjemny zapach, a jego nanocząsteczkowa formuła zapobiega ponownemu szybkiemu osadzaniu się brudu. Już niewielka ilość specyfiku zapewnia spektakularne rezultaty krystalicznej szyby bez nieestetycznych smug czy zacieków.

Kierowcy doceniają kosmetyki samochodowe K2, których zastosowanie gwarantuje długotrwały efekt. Podobnym charakteryzuje się niewidzialna wycieraczka K2 Vizio Plus. Produkt tworzy na szybie warstwę o właściwościach odpychających cząsteczki wody, w związku z czym krople deszczu łatwo spływają po szybie i nie rozmazują się. Powierzchnia szyby pokryta niewidzialną wycieraczką jest zdecydowanie bardziej odporna na osadzanie się kurzu i pyłu. W zimie oczyszczenie jej z lodu czy szronu nie stanowi problemu. Zadanie to ułatwimy sobie również, stosując odmrażacz do szyb K2 Alaska.

Kosmetyki samochodowe K2 – produkty do pielęgnacji wnętrza samochodu

Sporą część oferty asortymentowej K2-Melle stanowi grupa kosmetyków przeznaczonych do zastosowania na powierzchniach wnętrza auta. Elementy wykonane z tworzywa sztucznego, materiału czy skóry wymagają użycia bezpiecznych, ale i precyzyjnych środków. Perfekcyjne wykończenie i wydobycie głębi z różnego rodzaju powierzchni plastikowych, winylowych czy gumowych gwarantuje dressing do wnętrza K2 Satina Pro. Nowoczesna receptura wykorzystująca cząsteczki antystatyczne zapobiega ponownemu osadzaniu się kurzu i brudu, pozwalając cieszyć się efektem idealnej czystości na dłużej. Do systematycznej pielęgnacji rekomendujemy też mleczko do czyszczenia kokpitu K2 Polo Protectant Black. W tej funkcji doskonale sprawdzą się również ściereczki do czyszczenia deski rozdzielczej K2 Polo Protectant o właściwościach pielęgnujących i regenerujących.

Kosmetyki do samochodu K2 – jak dbać o tapicerkę?

Zabrudzona i zniszczona tapicerka potrafi skutecznie uprzykrzyć podróż samochodem, dlatego o jej stan warto dbać systematycznie. K2 przygotowało skuteczne preparaty chemii motoryzacyjnej do odnawiania obić skórzanych oraz prania i odświeżania tapicerki materiałowej. Już dziś sprawdź efektywność pianki do czyszczenia tapicerki K2 Tapis. Wielofunkcyjny preparat może być stosowany  na różnych typach powierzchni. Nie odbarwia on materiałów, przywracając im doskonały wygląd. Polecamy również zestaw do pielęgnacji skórzanej tapicerki K2 Auron oraz środek do czyszczenia skór K2 Letan Cleaner, którego delikatne działanie to wszystko, czego potrzebujesz, by zachować naturalny wygląd, odnowić i ochronić skórę w Twoim aucie przed utratą elastyczności i pękaniem.

K2 – zapachy samochodowe

Kompleksowa kosmetyka auta zakłada również stosowanie odświeżaczy i zapachów wprowadzających do wnętrza miłą i kojącą woń pochodzącą z ulubionej gamy aromatów. Niejednokrotnie, dla pełnego i satysfakcjonującego efektu konieczne jest również zastosowanie preparatu eliminującego przykre zapachy. My rekomendujemy między innymi łatwy w użyciu i bezpieczny dla powierzchni neutralizator zapachów K2 Skiron.

Przyjemny aromat w aucie zapewni też odświeżacz powietrza K2 Deocar. Wygodne opakowanie pozwala rozpylić dokładnie taką ilość środka, jakiej w danej chwili potrzebujesz. Świeżość i unikalny, wybrany z palety siedmiu aromatów zapach długo unoszą się w przestrzeni auta. Zawsze wtedy, kiedy chcesz zafundować sobie i swoim bliskim komfortową podróż, użyj odświeżacza K2 o ulubionym aromacie.

Kosmetyki samochodowe K2 to też szeroki wybór zapachów w postaci klipsów do kratki nawiewu, małych atomizerów, dużych 700-mililitrowych pojemników, wygodnych puszek, estetycznych woreczków i wiszących buteleczek stopniowo uwalniających zapach. Produkty z powodzeniem wpisują się w różne gusta odbiorców, zachwycając świeżością, ekstrawagancką nutą oraz intensywnością. My polecamy na przykład subtelny zapach samochodowy K2 Vento Green Tea.

K2 – akcesoria do mycia samochodu

Nieocenioną pomocą w różnego rodzaju zabiegach pielęgnacyjnych są akcesoria do mycia samochodu. Produkty dostępne są pojedynczo lub w zestawach z preparatami. W naszym katalogu znajdziecie takie praktyczne narzędzia jak gąbki do mycia i polerowania, aplikatory, szczotki do mycia ręcznego samochodów osobowych i wielkogabarytowych, czyszczenia tapicerki, felg i kołpaków, a także ręczniki i rękawice z mikrofibry. Rekomendujemy między innymi mikrowłókno waflowe do osuszania karoserii K2 Quadra.

Glinka do lakieru K2

Ważną rolę w pielęgnacji auta odgrywa glinka do lakieru K2 Clay Bar. Trudne do usunięcia zabrudzenia to niejednokrotnie duże wyzwanie, z którym glinka do lakieru K2 radzi sobie doskonale. Miękka i elastyczna struktura pozwala na łatwe formowanie glinki. Już niewielka ilość produktu pozwala na oczyszczenie dużej powierzchni. Glinka do lakieru K2 działa rewelacyjnie w połączeniu z płynem do glinki K2 Spectrum. Skuteczna i bezpieczna dla czyszczonych powierzchni glinka do lakieru K2 doskonale nadaje się również do czyszczenia felg aluminiowych, na których osadza się między innymi brud z klocków hamulcowych. Sprawdź, co jeszcze do zaoferowania w zakresie efektywnej pielęgnacji auta ma glinka do lakieru K2 Clay Bar. 

Lakiery samochodowe K2, oleje, dodatki i inne preparaty chemii motoryzacyjnej

K2 nie zapomina również o kwestiach mechanicznych oraz środkach utrzymujących różne podzespoły auta w dobrej kondycji. Oprócz tego, że pojazd musi doskonale wyglądać, tym na co trzeba zwrócić szczególną uwagę, jest jego stan techniczny. Systematyczna kontrola oleju oraz jego wymiana może uchronić kierowcę przed poważnymi konsekwencjami jak awaria silnika. Warto również zainwestować w wysokiej jakości środki smarne, odrdzewiacze ułatwiające odkręcenie śrub czy wydajne płyny eksploatacyjne. W katalogu naszego sklepu znajdziecie oleje silnikowe oraz do smarowania łańcuchów, płyny do chłodnic, płyny hamulcowe, silikony i smary do śrub, łożysk, łańcuchów i układów hamulcowych, a także środki do konserwacji podwozia, kleje do drobnych napraw i wiele innych niezawodnych preparatów chemii samochodowej K2 w przystępnych cenach. W nagłych sytuacjach nieoceniony może okazać się środek do pompowania przebitych opon K2 Tire Doctor.

Lakiery samochodowe K2

Sporą część oferty producenta stanowią lakiery samochodowe K2. Doskonale kryjące lakiery samochodowe K2 dedykowane są do wielu powierzchni. Wydajne preparaty pomagają je odnowić oraz zabezpieczyć przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych oraz mechanicznych. W naszym asortymencie znajdziecie:

 • Lakiery samochodowe K2 do zacisków i bębnów hamulcowych Brake Caliper Paint dostępne w różnych kolorach. Formuła opracowana na bazie wysokiej jakości żywic sprawia, że lakiery samochodowe K2 doskonale chronią powierzchnie elementów układu hamulcowego, jednocześnie nadając im doskonały wygląd. Powłoka, jaką tworzą lakiery samochodowe K2 do zacisków i bębnów, jest odporna na ścieranie, a także niekorzystny wpływ czynników pogodowych i drogowych.
 • Lakier samochodowy K2 akrylowy to uniwersalna doskonale kryjąca, szybko schnąca farba, której zastosowanie gwarantuje doskonały matowy efekt. Lakier samochodowy K2 w kolorze czarnym można stosować na powierzchniach drewnianych, gipsowych, wykonanych z tworzyw sztucznych, cegły i papieru.
 • Lakier samochodowy K2 do felg doskonale chroni ich powierzchnię przed uszkodzeniami. Przywraca też doskonały wygląd sfatygowanym obręczom.
 • Lakier samochodowy K2 strukturalny do plastiku Bumper idealnie nadaje się do malowania zderzaków. Wytrzymała powłoka świetnie się prezentuje, tworząc fakturę imitującą efekt tworzywa sztucznego.

Kierowcom, którzy zdecydują się na zakup produktów K2, polecamy zestawy kosmetyków i akcesoriów do kompleksowej pielęgnacji samochodu oraz zabezpieczenia zarówno powierzchni zewnętrznych, jak i wnętrza auta, a także pojedyncze artykuły, dzięki którym uzupełnisz swoje garażowe zasoby. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o preparatach chemii motoryzacyjnej K2, skontaktuj się z nami telefonicznie lub odwiedź nasz sklep stacjonarny w Katowicach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.