Chemia samochodowa K2 – Melle

Szybko rozwijająca się marka K2 od 1991 roku dostarcza kierowcom wysokiej jakości preparaty chemii samochodowej produkowane przez firmę Melle. Obecnie przedsiębiorstwo sprzedaje swoje produkty w 90 krajach świata. Na rynek globalny trafiło już ponad 200 milionów sztuk wydajnych i niezawodnych środków czyszczących i kosmetyków samochodowych sygnowanych marką K2. Staranne wsłuchiwanie się w potrzeby konsumentów oraz nowoczesne zaplecze technologiczne zaowocowały powstaniem środków realizujących najwyższe standardy jakości oraz oczekiwania najbardziej wymagających miłośników motoryzacji.

Produkty K2 doskonale spisują się w codziennym użytkowaniu. Są również rekomendowane przez profesjonalistów, a wśród klientów marki nie brakuje właścicieli warsztatów, myjni, lakierni oraz zakładów autodetailingowych. Marka jest jednym z liderów sprzedaży w swojej klasie asortymentowej, co zawdzięcza między innymi dobrej relacji ceny do jakości prezentowanych produktów. W ofercie naszego sklepu znajdziecie rewelacyjne środki do dressingu opon, płyny do mycia auta i silnika, preparaty konserwujące, pasty polerskie, woski w płynie nabłyszczające karoserię, lakiery strukturalne do plastików, odmrażacze do szyb, odświeżające zapachy do samochodów oraz wiele innych wyjątkowych artykułów.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.