Żarówki W2W

Żarówki W2W całoszklane, bezcokołowe posiadają homologację ECE umożliwiająca zastosowanie ich w samochodach osobowych poruszających się po drogach publicznych. Akcesoria przeznaczone są do podświetlania deski rozdzielczej i różnego rodzaju przełączników w aucie. Ich główną zaletą jest duża jasność emitowanego światła i jego ergonomiczna jakość. Właściwości te wpływają pozytywnie na czytelność komunikatów i oznaczeń wartości wyświetlanych na desce rozdzielczej, a co za tym idzie również na bezpieczeństwo podróżowania.

W niektórych modelach samochodów żarówki W2W stosowane są do oświetlenia sufitowego i podświetlania drzwi. Żarówki pracują pod napięciem 12V, a ich moc wynosi 2W. Elementy umieszczane są w gniazdach wsuwanych, bagnetowych typu W2.1x9.5d. Dzięki wykorzystaniu w produkcji wysokogatunkowych materiałów oraz szkła kwarcowego o doskonałych właściwościach żarówki W2W są trwałe i pracują niezawodnie nawet w mniej sprzyjających warunkach. W bogatym asortymencie naszego sklepu posiadamy poddawane licznym testom i realizujące najbardziej wyśrubowane normy jakościowe żarówki W2W marki Philips.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij