Chemia samochodowa Wesco

Założona w 1980 roku firma Wesco jest doświadczonym producentem artykułów motoryzacyjnych, dla sektora budowlanego oraz do użytku w gospodarstwach domowych, ze szczególnym uwzględnieniem wyrobów branży chemicznej przeznaczonych do pielęgnacji, konserwacji oraz naprawy różnych powierzchni samochodu. Szybko rozwijająca się marka w stosunkowo krótkim czasie zdobyła zaufanie odbiorców zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Atestowane wyroby w aerozolach Wesco nie zawierają freonów, w związku z czym są przyjazne dla atmosfery i środowiska naturalnego. Jako proekologiczna, firma posiada Certyfikat Systemu Jakości PN-EN ISO 9001:2009 oraz ma prawo do sygnowania swoich produktów znakiem Zielony Punkt.

Systematyczne działania w kwestii poszerzania oferty marki zagwarantowały jej stabilną pozycję jednego z największych dostawców w branży, dysponującego kompletną gamą produktową, w której skład wchodzą między innymi emalie w aerozolu, środki zabezpieczające do karoserii, preparaty dla lakierników, substancje smarne, środki odtłuszczające, a także dostępne w spryskiwaczach preparaty czyszczące i odmrażające. Polecamy również dostępne w ofercie naszego sklepu lakiery do przyciemniania lamp w kolorach czerwonym i czarnym marki Wesco.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.