Żarówki LED H9

Technologia LED znajduje coraz szersze zastosowanie w motoryzacji, stanowiąc atrakcyjną alternatywę dla starszych, mniej wydajnych rozwiązań. Mimo iż nie każdy rodzaj akcesoriów LED dopuszczony jest do użytku na drogach publicznych, kierowcy często wymieniają starsze elementy oświetlenia na bardziej oszczędne i trwałe. Jedną z dostępnych na rynku motoryzacyjnym opcji są żarówki LED H9 stosowane przede wszystkim w światłach mijania i drogowych. Akcesoria posiadają podwyższone parametry świetlne dzięki zastosowaniu technologii wykorzystującej między innymi mieszankę halogenu z jodem. Żarówki o mocy 65W emitują strumień świetlny o wartości 2100 lm.

Żarówki samochodowe LED H9 przewyższają analogiczne halogeny pod względem zmniejszenia ilości pobieranego prądu, przy jednoczesnej wyższej efektywności. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzycie się w wysokiej jakości żarówki LED H9 AMiO Headlight pracujące pod napięciem 12 i 24V. Akcesoria mają niewielkie rozmiary, co w dużym stopniu ułatwia instalowanie ich w reflektorach samochodowych. Zestaw posiada wmontowane przetwornice i emituje mocny strumień świetlny o wartości 3100 lm oraz temperaturze barwowej 6000 K. Instalacja tego typu żarówek nie różni się niczym od wymiany standardowych elementów. Dzięki wytrzymałej aluminiowej obudowie mogą one pracować w zakresie temperatur od -40 do +50 stopni Celsjusza.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij