Mikrofibry uniwersalne

Mikrofibry uniwersalne można z powodzeniem stosować zarówno podczas pielęgnacji samochodów, jak i w gospodarstwie domowym. Akcesoria te idealnie zbierają kurz i inne zabrudzenia, nie niszcząc czyszczonej powierzchni. Ich niezwykle chłonne struktury doskonale nadają się do mycia szyb, pielęgnacji plastików i powierzchni lakierowanych. Ściereczki nie pylą, nie pozostawiają włókien i zacieków, a ponadto są bardzo przyjemne w dotyku. Mikrofibry uniwersalne reprezentują specjalny, powstały przy użyciu nowoczesnych technologii typ włókien poliestrowych i poliamidowych o wyjątkowo cienkiej strukturze.

Mikrofibry uniwersalne są bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Oprócz właściwości czyszczących i osuszających mają również zastosowanie przy docieraniu dressingów, detailerów i wosków, bez obawy o powstawanie nieestetycznych śladów charakterystycznych dla tego typu zabiegów. Do użytku codziennego oraz profesjonalnej pielęgnacji samochodu polecamy między innymi miękką mikrofibrę o szerokim zastosowaniu przy pracy wewnątrz auta ADBL Dodger, puszystą mikrofibrę do docierania dressingów i wosków ADBL Puffy Towel, mikrofibrę do usuwania resztek owadów marki Carmotion, ściereczkę antystatyczną do przecierania K2 Tiker oraz mikrofibrę do aplikacji powłok ceramicznych DWR Tender Touch. Rekomendujemy również produkty marek RR Customs i Sonax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij