Dressingi do opon

Nowe opony to niezaprzeczalnie element poprawiający wygląd samochodu. Ich głęboka czerń doskonale kontrastuje z nadwoziem, sprawiając, że pojazd wygląda schludnie i elegancko. Niestety ze względu na charakter eksploatacji tych części auta, efekt ten dość szybko znika. Opony stają się szare i matowe, tracąc swój świeży i intensywny kolor. W celu zahamowania podobnych procesów oraz poprawy wyglądu gumowych elementów nadszarpniętych zębem czasu stosuje się dressingi do opon. Wysokiej jakości preparaty gwarantują skuteczność i spektakularny efekt już po jednym zastosowaniu. Dla wzmocnienia i przedłużenia rezultatu zabiegi pielęgnacyjne można powtarzać co jakiś czas.

Dressingi do opon nie tylko poprawiają ich wygląd, ale i zapobiegają ich niszczeniu. Promieniowanie UV znacznie osłabia strukturę gumy, pozbawiając ją trwałości. Specjalne filtry wchodzące w skład środków do pielęgnacji opon znacznie ograniczają niszczący wpływ promieni ultrafioletowych. Dressingi do opon stanowią również efektywną ochronę elementów przed agresywnymi chemikaliami i solą rozsypywaną na ulicach w zimie. W ofercie naszego sklepu posiadamy dressingi do opon w formie atomizerów, past, pianek, sprayów i żeli znanych i cenionych w branży motoryzacyjnej producentów jak RR Customs, ADBL, K2, Meguiar’s, Formula1, Sonax oraz Tenzi Detailer.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij