Płyny chłodnicze

Płyny chłodnicze to preparaty odpowiadające za skuteczne i wydajne obniżanie temperatury silnika. Poszczególne ich odsłony przystosowane są do pracy w warunkach zimowych lub letnich. Skład dedykowanych do konkretnego sezonu płynów chłodniczych determinuje ich właściwości, wśród których dość istotne znaczenie ma temperatura zamarzania. Letni płyn nie posiada tak wysokiej tolerancji na mrozy, jak ten wykorzystywany w zimie, dlatego w celu uniknięcia ewentualnej awarii układu chłodzenia w pojeździe, należy pamiętać o sezonowej wymianie płynów chłodniczych.

Dobrej jakości płyny chłodnicze powinny zawierać najlepsze zestawy składników dodatkowych, które zapobiegają korozji silnika i elementów chłodnicy. W ofercie naszego sklepu zgromadziliśmy płyny chłodnicze dostosowane do każdych warunków atmosferycznych. W standardzie polecamy płyny przygotowane z glikolami etylenowymi i propylenowymi. Tańszy w produkcji glikol etylenowy charakteryzuje się wyższą temperaturą wrzenia i zapłonu oraz niższą lepkością. Droższy glikol propylenowy jest mniej toksyczny i nie krystalizuje się, lecz gęstnieje wraz ze spadkiem temperatury. Polecamy wysokiej jakości koncentraty i płyny chłodnicze Prestone, Petrygo, Borygo i K2.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 50zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij