Akcesoria do aplikacji folii

Akcesoria do aplikacji folii to funkcjonalne narzędzia i skuteczne preparaty ułatwiające nakładanie folii przyciemniających na szyby samochodowe. Tylko precyzyjne działania zapewnią zadowalający efekt aplikacji powłoki ochronnej, dlatego wskazane jest w tym celu zaopatrzenie się w odpowiednie przedmioty do aplikacji folii.

Znajdziemy wśród nich między innymi opalarkę do obkurczania formatki folii na szybie. Zabieg ten zagwarantuje, że powłoka idealnie przylgnie do powierzchni szkła. Przydatna z całą pewnością będzie rakla, która umożliwia dokładne rozprowadzenie folii na szklanej powierzchni oraz usunie pęcherzyki powietrza i fałdki. Do precyzyjnego docięcia elementów przyda się również nożyk. W ostatnim etapie prac, do zbierania resztek wilgoci posłuży ściągaczka do wody. W skutecznej aplikacji pomoże również specjalny płyn do zwilżania szyby przed nałożeniem folii. Na wilgotnej powierzchni dobrze zwiąże warstwa kleju obecna pod powłoką zabezpieczającą. Akcesoria do aplikacji folii są niezbędne, aby uzyskać właściwy, profesjonalny efekt. Bez nich oklejanie szyb skazane jest na porażkę. W sklepie dwr.com.pl zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne akcesoria do aplikacji folii znanych i cenionych producentów jak 3M czy Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij