Pióra wycieraczek 32”

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór wycieraczek samochodowych dedykowanych do aut zarówno starszej, jak i nowej generacji. Posiadamy konstrukcje oparte na klasycznym szkielecie, płaskie aerodynamiczne pióra odporne na skrajne warunki atmosferyczne oraz nowoczesne hybrydy stanowiące połączenie najlepszych cech rozwiązań tradycyjnych i bezprzegubowych. Niezależnie od tego, w który z typów piór wyposażymy nasz samochód, akcesoria te z czasem ulegną zużyciu i niezbędna będzie ich wymiana. Eksperci przekonują o konieczności dokonywania jej co najmniej dwa razy w roku. Wiele zależy również od rodzaju i intensywności eksploatacji.

W katalogu pojedynczych akcesoriów przeznaczonych na przednią szybę pojazdu posiadamy płaskie pióra wycieraczek 32” serii Bosch Aerotwin Plus. Ich konstrukcja oparta jest na szynie stabilizującej o stopniu wygięcia dopasowanym do szyb w różnych modelach pojazdów. Technologia zakładająca wykorzystanie dwóch rodzajów gumy gwarantuje wysoki standard wycierania szyby. Polecamy również pióra wycieraczek 32” marki Bloom. Zastosowane w nich innowacje pomagają uzyskać efekt idealnej przejrzystości szklanej powierzchni, nawet podczas pracy w trudnych warunkach.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij