Kup do 14:00 - dostawa jutro

Skorzystaj z opcji szybkiej wysyłki na dwr.com.pl

Złóż zamówienie w dzień roboczy do godz. 14:00 i odbierz swoje zamówienie następnego dnia. Oferta dotyczy wybranych produktów, przy których widnieje informacja o wysyłce w 24h.

Wybierz najlepszą dla siebie formę dostawy i odbieraj paczki tak, jak chcesz oraz kiedy chcesz. Zamówienia złożone od poniedziałku do czwartku do godz. 14:00 dostarczymy następnego dnia przy wyborze jednego z poniższych sposobów dostawy:

  • Kurier FedEx,
  • Kurier FedEx pobranie,
  • Kurier InPost,
  • Kurier InPost pobranie,
  • Paczkomat® InPost,
  • Paczkomat® InPost pobranie.
Sposób dostawyDzień tygodniaGraniczna godzina składania zamówień
Kurier FedEx
Kurier FedEx pobranie

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek

do godz. 14:00

Kurier InPost
Kurier InPost pobranie

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek

do godz. 14:00

Paczkomat® InPost
Paczkomat® InPost pobranie

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek

do godz. 14:00

 

Paczkomat® InPost w Weekend

W przypadku zamówień składanych w czwartek po godz. 14:00 oraz w piątek do godz. 14:00 Twoją paczkę dostarczymy również w weekend, dzięki usłudze Paczkomat® InPost w Weekend.

Sposób dostawyDzień tygodniaGraniczna godzina składania zamówień
Paczkomat® InPost w Weekendczwartekpo godz. 14:00
Paczkomat® InPost w Weekendpiątekdo godz. 14:00

 

Uprzejmie informujemy, iż odbiór przesyłek w opcji weekendowej możliwy jest jedynie w Paczkomat® InPost. Oferta nie dotyczy odbioru zamówionych towarów w oddziałach InPost lub Punktach Obsługi Paczek (POP). Warunkiem otrzymania przesyłki jest poprawne złożenie zamówienia, które powinno zawierać:

  • polski numer telefonu,
  • poprawny adres e-mail.

W trosce o zadowolenie naszych klientów staramy się jak najszybciej realizować wszystkie zamówienia. Podkreślamy jednak, iż od czasu do czasu z przyczyn od nas niezależnych zamówienia nie są realizowane zgodnie z wolą kupującego, a godz. 14:00 jest jedynie deklarowaną przez sklep godziną przyjmowania zamówień wysyłanych jeszcze tego samego dnia. Za ewentualne niedogodności uprzejmie przepraszamy.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.