Kup do 16:00 - dostawa jutro.

Skorzystaj z opcji szybkiej wysyłki na dwr.com.pl

Zapewniamy Ci wyjątkowe doświadczenie zakupowe, a nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna dzięki opcji "Kup do 16:00 - dostawa jutro". Skorzystaj z naszej szybkiej wysyłki, aby jeszcze szybciej cieszyć się zakupami!

Szybka wysyłka na dwr.com.pl

Złóż zamówienie w dzień roboczy do godziny 16:00, a my dostarczymy je do Ciebie już następnego dnia roboczego. Ta ekspresowa usługa obejmuje produkty, przy których widnieje specjalna informacja "Kup do 16:00 - dostawa jutro". To gwarancja, że Twoje nowe akcesoria motoryzacyjne będą gotowe do użycia w ekspresowym tempie.

Elastyczność wyboru dostawy

Na dwr.com.pl dbamy o Twoją wygodę. Dlatego możesz wybrać najlepszą dla siebie formę dostawy. Oferujemy kilka opcji, abyś mógł odebrać swoje zamówienie tak, jak to jest dla Ciebie najwygodniejsze:

  • Kurier InPost - dostawa kurierem InPost, szybko i pewnie prosto pod Twój adres.
  • Kurier InPost pobranie - jeśli wolisz zapłacić przy odbiorze, skorzystaj z opcji kuriera InPost pobranie.
  • Paczkomat® InPost - odbierz paczkę w dowolnym dogodnym dla Ciebie Paczkomat® InPost.
  • Paczkomat® InPost pobranie - jeśli wolisz płacić przy odbiorze, skorzystaj z opcji Paczkomat® InPost pobranie.

Zamówienia złożone od poniedziałku do czwartku do godziny 16:00 dostarczymy następnego dnia roboczego, dzięki czemu szybko możesz cieszyć się nowymi zakupami.

Dostawa Paczkomat® InPost w Weekend: Ciesz się zakupami również w sobotę i niedzielę!

Dla naszych klientów, którzy składają zamówienia w ostatnich dniach tygodnia, mamy świetną wiadomość - teraz możesz otrzymać swoje zamówienie również w weekendy, korzystając z usługi Paczkomat® InPost w Weekend.

Jak to działa?

  • Zamówienia złożone w czwartek po godzinie 16:00 oraz w piątek do godziny 16:00 zostaną dostarczone w weekend.
  • Dostawa odbywa się za pośrednictwem Paczkomat® InPost, co oznacza, że masz elastyczność odbioru przesyłki w dowolnym czasie, który jest dla Ciebie wygodny.

Warunki odbioru

Przypominamy, że w opcji weekendowej odbiór przesyłek możliwy jest jedynie w Paczkomat® InPost. Nie obejmuje to możliwości odbioru zamówionych towarów w oddziałach InPost lub Punktach Obsługi Paczek (POP).

Dbamy o bezpieczeństwo i szybkość dostawy, dlatego stawiamy na sprawdzone i wygodne Paczkomat® InPost.

Ważne informacje

Abyśmy mogli jak najszybciej dostarczyć Twoje zamówienie, upewnij się, że poprawnie podałeś:

  • polski numer telefonu komórkowego,
  • poprawny adres e-mail.

Staramy się realizować zamówienia jak najszybciej, ale z uwagi na pewne okoliczności niezależne od nas, czasem mogą wystąpić opóźnienia. Godzina 16:00 jest deklarowaną przez nas godziną przyjmowania zamówień na wysyłkę tego samego dnia, jednak zdarza się, że z przyczyn od nas niezależnych nie zawsze jesteśmy w stanie spełnić tę obietnicę.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy i zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie zakupowe na dwr.com.pl.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.