Klucze do świec

Świece w układzie napędowym pojazdu spalinowego narażone są na działanie czynników, które z czasem doprowadzają do ich uszkodzeń. Niesprawna świeca wyraźnie wpływa na pracę silnika, powodując między innymi problemy z zapłonem. W związku z ewentualną koniecznością wymiany świec warto zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia warsztatowe. Praktyczne klucze do świec znacznie ułatwiają to zadanie, tym bardziej że umiejscowienie i kształt podzespołów stanowią często dość spore wyzwanie.

Specjalna konstrukcja kluczy do świec pozwala na wygodne manewrowanie elementem, odkręcenie zużytej części oraz prawidłową instalację nowej. Klucze do świec stanowią grupę kluczy nasadowych, zwanych potocznie rurkowymi. Najczęściej są to solidne narzędzia o jednolitej formie, różnych typach uchwytów i średnicy. Na rynku dostępne są również egzemplarze w postaci nasadek do użytkowania z innym tradycyjnym sprzętem. Klucze do świec zaprojektowane są tak, by z ich pomocą odkręcanie i wyjmowanie świec nie sprawiało większych problemów. Pamiętajmy jednak o wyborze właściwej średnicy klucza. W ofercie naszego sklepu posiadamy klucze do świec o różnej długości, sposobie mocowania i konstrukcji uchwytu marek Stanmot, AMiO i Carmotion.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij