Żarówki W1.2W

Żarówki W1.2W o mocy 1,2W zapewniają optymalną jakość podświetlenia tablicy rozdzielczej samochodu. Ta, dzięki elementom świetlnym, prezentuje się bardzo estetycznie. Emitowana przez halogeny odpowiednio rozproszona wiązka nie męczy oczu nawet podczas długich nocnych podróży, umożliwiając jednocześnie bezproblemowe odczytanie wartości wskazywanych na zegarach. Dodatkową zaletą tych elementów jest możliwość ich samodzielnej wymiany, która dotyczy większości dostępnych na rynku modeli samochodów.

Żarówki W1.2W znajdują zastosowanie również w kierunkowskazach, światłach postojowych i stopu. W związku z tym, iż te dodatkowe funkcje w znacznej mierze decydują o bezpieczeństwie i komforcie poruszania się autem po drogach publicznych, producenci dbają, by halogeny prezentowały wysoką jakość i niezawodność. Akcesoria wykonane są z trwałego szkła kwarcowego, odpornego na działanie wysokich temperatur oraz towarzyszące jeździe drgania i wstrząsy. W ofercie naszego sklepu posiadamy wydajne żarówki W1.2W marek Vision i Philips.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Napięcie
Rodzaj
Producent
zamknij