Ogród

Ogród to jedna z kategorii naszego katalogu, w której systematycznie pojawiać się będą artykuły przydatne do pielęgnacji przydomowego ogródka czy działki rekreacyjnej oraz akcesoria umilające spędzone na nich chwile. W trosce o zmieniające się potrzeby klientów rozszerzamy naszą ofertę o produkty o zastosowaniu bardziej uniwersalnym, sprawdzające się na różnych polach działalności człowieka. Wiele przedmiotów z naszego asortymentu przeznaczonych jest nie tylko dla branży motoryzacyjnej, a wzrost zainteresowania nimi w różnym aspekcie to sygnał, że nasz katalog przeglądają osoby poszukujące rozwiązań niekoniecznie związanych z myciem, naprawą czy doposażaniem aut.

W dziale ogród gromadzić będziemy produkty związane z bezpieczeństwem roślin i komfortem przebywania na łonie natury. Planujemy, iż w niedalekiej przyszłości znajdą się tu narzędzia i środki dostosowane do sezonu i do wymagających potrzeb działkowiczów. Obecnie kategorię ogród reprezentuje lampa owadobójcza na komary, muchy i inne insekty, które potrafią uprzykrzyć relaks w ogrodzie. Ta elektroniczna pułapka na owady ma zasięg ok. 18 metrów kwadratowych, a w razie konieczności można ją stosować również wewnątrz pomieszczeń. Lampa jest propozycją marki Xtreme.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Producent
zamknij