Wczytuję dane...

Ogród

Ogród to podkategoria naszego katalogu produktów, w której umieszczać będziemy artykuły przydatne do pielęgnacji przydomowego ogródka lub działki rekreacyjnej. Wiele przedmiotów i środków używanych w branży samochodowej ma znacznie szersze zastosowanie niż tylko i wyłącznie w warsztacie czy garażu, mogą bowiem przydać się również do prac ogrodniczych.

Ogród gromadzi obecnie przede wszystkim produkty związane z bezpieczeństwem naszych roślin i komfortem osób oddających się relaksowi na łonie prywatnego skrawka natury. W przyszłości obok nich znajdą się inne środki i narzędzia, które na pewno zainteresują naszych Klientów w sezonie wiosennym. Ogród to grupa produktów reprezentowana obecnie przez:

  • Lampa owadobójcza 230V 4W na komary, muchy, owady - elektroniczna pułapka na owady, zasięg działania to ok. 18 m2,
  • KUNAGONE Odstraszacz na krety (pakiet 10 szt.) - produkt ułatwiający pozbycie się kretów, występujących w ogrodach, na terenach rekreacyjnych, boiskach sportowych itp. Dzięki mieszance selekcjonowanej sierści psów oraz dodawanej kompozycji zapachowej, skutecznie oddziałuje na zmysł powonienia niechcianych zwierząt, tworząc barierę ochronną.
Sortuj według:
Wyświetl po produktów