Żarówki HP24W

Żarówki HP24W to halogenowe rozwiązania cokołowe pracujące przy napięciu 12V. Ich moc znamionowa wynosi 24W. Ta niska wartość i doskonałe właściwości świetlne sprawiły, że ten typ żarówek wykorzystywany jest w niektórych modelach samochodów do świateł dziennych. Tzw. DRL – Daytime Running Light wykorzystuje się do jazdy w trakcie dnia. Nie są to jednak rozwiązania tożsame z lampami mijania, a możliwość ich użytkowania zależy od przepisów drogowych obowiązujących w danym kraju. Na rynku dostępne są ich odsłony halogenowe, ksenonowe, a także światła do jazdy dziennej typu LED.

Żarówki HP24W wykorzystywane są w różnych modelach Fiata, Toyoty, Jeepa, Citroena, Peugeota czy Subaru. Gwarantują one niewielkie zużycie prądu, odporność na przepalanie oraz żywotność do 50 godzin bezawaryjnej pracy. Żarówki HP24W szybko się rozgrzewają, a powstała w czasie ich świecenia temperatura jest dość niska. Akcesoria nie zakłócają też prawidłowego działania radia CB. Polecamy żarówki HP24W o doskonałych parametrach, stanowiące atrakcyjną propozycję asortymentową wielu zaufanych marek oświetlenia samochodowego.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.