Szczotki i skrobaczki do szyb

Szczotki i skrobaczki do szyb są jednymi z tych akcesoriów, które kierowca w sezonie zimowym powinien mieć zawsze w zasięgu ręki. Ponieważ perspektywa ich użycia daleka jest od przyjemnej, kierowcy powinni dokonać wyboru akcesoriów, które najbardziej wpisują się w ich potrzeby i realizują najwyższe standardy skuteczności oraz wygody eksploatacji. Istotnym aspektem w tym zakresie jest materiał, z którego wykonane zostały poszczególne elementy. Najtańsze skrobaczki wykonane są z tworzywa sztucznego. To jednak nie zawsze najlepiej nadaje się do oczyszczania szyb, zwłaszcza gdy pokrywająca je warstwa lodu jest dość gruba. Plastikowe akcesoria na mrozie kruszeją i tracą swoją elastyczność, co może negatywnie wpłynąć na efekty ich pracy.

Popularnym ostatnio rodzajem skrobaczek do szyb są te wykonane z mosiądzu. Równa i wytrzymała krawędź idealnie zbiera z szyby szron, bez obawy o uszkodzenie szklanej powierzchni. Równie skutecznym rozwiązaniem są skrobaczki miedziane, które charakteryzują się większą elastycznością, w związku z czym lepiej dopasowują się do kształtu szyby. Niektóre modele akcesoriów wyposażone są również w gumowy pasek pełniący funkcję ściągaczki do wody oraz specjalne wcięcie do czyszczenia oszronionych piór wycieraczek. W naszym sklepie zaopatrzysz się w wydajne skrobaczki do szyb i wygodne szczotki do odśnieżania, a także łopaty samochodowe marek Murska, Sena, Kufieta, Kungs, Carmotion, Stanmot i Automax.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR.MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Producent
zamknij