Kosmetyki samochodowe Poorboy’s World

Poorboy’s World znany jest w świecie motoryzacji jako marka doskonałej jakości kosmetyków samochodowych do czyszczenia i pielęgnacji różnych powierzchni. Szeroka gama preparatów skierowana jest zarówno do profesjonalistów autodetailingu, jak i indywidualnych użytkowników, dla których dbałość o stan wizualny samochodu oraz perfekcja wykończenia to sprawa bezkompromisowa. Idea stworzenia dobrej jakości środków odpornych na działanie promieni słonecznych oraz skrajnych temperatur zrodziła się pośród społeczności miłośników lśniących lakierów samochodowych. Właściciele aut wystawianych na amerykańskich zlotach i pokazach samochodowych od początku docenili innowacyjność receptur i efekty, jakie gwarantowały. Powstała w 2002 roku firma szybko zdobyła zaufanie klientów, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych również poza granicami Ameryki.

Poorboy’s World posiada w swojej ofercie wydajne preparaty do usuwania uporczywych zabrudzeń zapewniające rewelacyjny efekt gładkości i ochrony pielęgnowanych powierzchni. Wśród wysokiej klasy produktów znajdziemy dressingi, politury poprawiające stan lakieru oraz wydobywające jego głębię, pasty i mleczka polerskie, quick detailery oraz aromatyczne odświeżacze powietrza. Dodatkowym atutem preparatów jest łatwość ich zastosowania oraz praktycznie natychmiastowe działanie. Naszym klientom polecamy środek do pielęgnacji plastików, skóry, gumy oraz powierzchni winylowych Poorboy’s World Natural Look Dressing.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.