Kosmetyki samochodowe Koch-Chemie

Koch-Chemie to jedna z czołowych niemieckich marek preparatów chemii gospodarczej, w tym kosmetyków do pielęgnacji samochodów istniejąca od 1968 roku. Odbiorcami wysokiej klasy produktów Koch-Chemie są warsztaty, profesjonalne zakłady autodetailingowe, myjnie oraz indywidualni miłośnicy motoryzacji. Firma jako jedna z niewielu na rynku sama tworzy, testuje i wciąż udoskonala swoje receptury, a następnie produkuje oraz dystrybuuje gotowe wyroby. Ten kompleksowy proces gwarantuje wysoki standard jakości prezentowanych artykułów, które realizują nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Koch-Chemie wspiera kierowców na całym świecie, zapewniając im możliwość łatwej i dokładnej pielęgnacji samochodów preparatami bezpiecznymi i skutecznymi.

Od 2017 roku firma jest częścią globalnej spółki Novarc Group, a od 2020 roku rozpoczęła swoją działalność na terenie Stanów Zjednoczonych. Asortyment marki obejmuje kompletną paletę produktów czyszczących i pielęgnacyjnych oraz szeroką gamę akcesoriów detailingowych. Jednym z kluczowych aspektów produkcji preparatów Koch-Chemie jest dbałość o środowisko naturalne. O stopniu jej zaawansowania świadczy certyfikat zarządzania środowiskowego zgodny z normą DIN EN ISO 14001:2015. W ofercie naszego sklepu posiadamy bezolejowe mikropolitury ścierne, koncentraty płynu do mycia szyb, skuteczny środek do usuwania plam i kleju oraz pasty polerskie marki Koch-Chemie.

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów. Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.