Śruby zabezpieczające do kół

Śruby zabezpieczające do kół mają za zadanie uniemożliwić odkręcenie tych elementów wyposażenia naszego samochodu przez osobę niepowołaną. Wydatek kilkudziesięciu złotych może uchronić nas przed sporą stratą i kosztem związanym z zakupem nowych felg, opon czy nawet remontem podwozia. Na zabezpieczenia najczęściej decydują się posiadacze aut o chodliwych wśród złodziei elementach wyposażenia. Śruby zabezpieczające do kół nie mają standardowego sześciokątnego kształtu, dlatego nie odkręcimy ich uniwersalnym kluczem. Niezbędnym do tego celu jest specjalny adapter, będący swoistym łącznikiem pomiędzy nakrętką a kluczem.

Śruby zabezpieczające skutecznie odstraszają potencjalnego złodzieja, którego żmudne działania z całą pewnością przykułyby uwagę świadków. W naszym asortymencie posiadamy śruby zabezpieczające do kół wyprodukowane przez renomowanego dostawcę wysokiej jakości akcesoriów i części samochodowych firmę Automax. Polecamy zestaw chromowanych śrub High Quality kompatybilnych z felgami w takich pojazdach jak BMW, Ford, Jaguar, Toyota, Smart, Volvo i wielu innych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Liczba sztuk
Długość robocza
Płaszczyzna
Producent
zamknij