Pióra wycieraczek 30”

Pióra wycieraczek 30” to jedna z odsłon dostępnych w naszym sklepie elementów wyposażenia samochodu. Sprawne wycieraczki zapewniają kierowcy dobrą widoczność w czasie deszczu lub śnieżycy, wpływając bezpośrednio na poprawę komfortu i bezpieczeństwa podróżowania autem. Z czasem efektywność piór spada, a jedynym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wymiana ich na nowe. Wybierając wycieraczki do Twojego samochodu, zwróć uwagę na ich rodzaj, sposób mocowania i rozmiar. Pióra nie mogą być ani za długie, ani za krótkie.

Posiadamy między innymi hybrydowe pióra wycieraczek 30” Heyner Hybrid. Dostępność różnych typów adapterów umożliwia instalację elementów w samochodach o mniej popularnych podzespołach montażowych. Polecamy również płaskie pióra wycieraczek 30” Bosch Aerotwin Plus z czterema adapterami pasującymi do 10 typów ramion wycieraczek. Do ich stworzenia wykorzystano dwa rodzaje gumy gwarantujące najwyższy poziom efektywności. W naszym asortymencie znajdziecie też pióra wycieraczek 30” marki Bloom o rewelacyjnych właściwościach aerodynamicznych zapewniających wysoki standard oczyszczania i osuszania szyb samochodowych.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.

Filtrowanie produktów

Cena
oddo
Liczba sztuk
Długość pióra
Strona zabudowy
Rodzaj wycieraczki
Producent
zamknij