Akcesoria samochodowe Pingi

Pingi jest niderlandzkim producentem wysokiej jakości akcesoriów służących do pochłaniania wilgoci, preparatów chemii samochodowej, a także urządzeń przeznaczonych do osuszania i nawilżania pomieszczeń. Produkty marki wykorzystywane są w motoryzacji, użytku domowym oraz profesjonalnym. Szeroka oferta firmy skierowana jest do właścicieli pojazdów, łodzi oraz wszystkich użytkowników, którym zależy na kontroli wilgotności w miejscach szczególnie narażonych na jej niewłaściwy poziom. Dzięki osuszaczom z rodziny Pingi skutecznie pozbędziesz się zapachu stęchlizny stanowiącego częsty problem w słabo wentylowanych zamkniętych pomieszczeniach. Skuteczne i wydajne nawilżacze poprawią kondycję powietrza w miejscach przesuszonych na skutek działania klimatyzacji lub centralnego ogrzewania.

Wszystkie akcesoria marki Pingi wyróżnia praktycznie bezobsługowy charakter eksploatacji oraz prosta budowa, która gwarantuje skuteczne i bezawaryjne działanie przez długi czas. W bogatej gamie artykułów Pingi jednym z najpopularniejszych jest pochłaniacz wilgoci przeznaczony do wielokrotnego użytku. Po wysuszeniu go w mikrofalówce produkt jest ponownie gotowy do zastosowania. Pochłaniacz, który bez problemu usunie wilgoć z Twojego samochodu, znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOLANDAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.