Preparaty do czyszczenia i konserwacji Atas

Atas to znany w Europie producent chemii i kosmetyków samochodowych. Włoskie przedsiębiorstwo założone zostało w 1964 roku. Obecnie oferta marki dociera do klientów indywidualnych, myjni i warsztatów samochodowych w kilkudziesięciu krajach świata. Znakiem rozpoznawczym firmy Atas od zawsze była wysoka jakość oraz innowacyjny charakter produktów, które zadecydowały również o znaczącej pozycji marki na światowych rynkach akcesoriów automotive. Producent z powodzeniem wdraża systemy i procedury zarządzania jakością ISO 9001:2000 gwarantujące wysokie standardy komfortu i bezpieczeństwa użytkowania artykułów.

Atas posiada w swoim asortymencie szeroki wybór środków czyszczących, past i mleczek polerskich, środków do konserwacji styków elektrycznych i smarów. W naszym sklepie internetowym prezentujemy między innymi wielozadaniową docenianą przez kierowców pianę aktywną Dimer, preparaty do czyszczenia i konserwacji deski rozdzielczej Plak oraz wydajne i skuteczne środki do odświeżania klimatyzacji, nawiewów i wnętrza pojazdu. 

3M Company7TINADBLALCAAMIOATAS - PLAKATEAUTOMAXAUTOSOLBASEUSBLOOMBLOWBOLLBORYGOBOSCHCALIFORNIA SCENTSCARMOTIONCARPLANCASTROLCERAMIZERCHAMPIONCHEMNAFT QUALITIUMCOLLINITECOLOURLOCKDENSODISNEYDR MARCUSDRUCHEMA ORIGINALDURACELLDWREINPARTS AUTOMOTIVEELFELJOTFARENHEITFILTRONFINISH KAREFLASHFORDFORMULA 1FRESSOFROGUMGLIPTONEGM GENERAL MOTORS - OPELGOTIEGÓRECKIHEYNERHOLTSHOUSE DETAILINGK2 - MELLEKOCH CHEMIEKUFIETAKUKLAKUNAGONEKUNGSLABOLIQUI MOLYLOTOSMASNERMAXIFIMAZDAMEGUIARSMENZERNAMIX-PLASTMOBILMOJE AUTOMOTULMURSKAMYWAYNANOAUTONARVANEGOTTIOGNIOCHRONORLENOSRAMPHILIPSPINGIPK-MOTPOORBOYS WORLDPOXIPOLPRESTONEPRODIG TECHPURE CHEMIEQ11QUIXXRAIN-XREZAW-PLASTRING AUTOMOTIVERR CUSTOMSRUPESSENASHINY GARAGESOFT99SONAXSTANMOTTANNERS PRESERVETENZITEXTARTOTALTRWTUNGSRAMTURTLE WAXUTALVALEOVALETPROVERSACOVICTOR REINZVISIONVOICE KRAFTWESCOWUNDER-BAUMXERAMICYATO
Darmowa dostawajuż od 300 zł
Szybka wysyłkadostawa w 24h
30 dni na zwrotjasne zasady
Gwarancja jakościnajlepsze marki
Zapisz się do naszego Newslettera

I odbierz 5% rabatu na pierwszy zakup w sklepie.Co zyskujesz? Będziesz otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie.